FC Barcelona
instagram.com/fcbarcelona
Autor Mateusz Wysokiński - 6 Kwietnia 2020

Nowe stroje FC Barcelony wyciekły. Kibice podzieleni, trzecia koszulka wzbudziła kontrowersje (ZDJĘCIA)

FC Barcelona może w tym roku nie pojawić się na boiskach La Ligi. Nie oznacza to jednak, że szefowie klubu nie szykują się do nowego sezonu. Wręcz przeciwnie. W klubie już teraz rozmawia się na temat transferów nowych zawodników i sprzedaży tych, którzy się nie sprawdzili. Okazuje się, że włodarze klubu porozumieli się z

FC Barcelona co prawda może w tym sezonie już nie wznowić rozgrywek LaLigi, ale to wcale nie oznacza, że włodarze klubu całowicie przestali interesować się sprawami klubu. Już teraz włodarze klubu dochodzą do porozumienia w sprawie pozyskiwania nowych piłkarzy, a także doszli do porozumienia z Nike w sprawie wyglądu nowych strojów drużyny. Okazuje się, że nowe stroje domowe i wyjazdowe będą naprawdę efektowne i z pewnością znajdą miejsce w szafie każdego miłośnika Blaugrany. O wiele większe kontrowersje wzbudzają trzecie stroje drużyny z Katalonii, które będą w bardzo nietypowych barwach.

FC Barcelona nie upilnowała projektu nowych strojów. Wyciekły do sieci

O przecieku z katalońskiego klubu dowiedzieliśmy się dzięki stronie footyheadlines.com, która korzystając ze swoich źródeł doszła do informacji na temat nowych strojów Barcy. Okazuje się, że podstawowe stroje wrócą do tradycji i będą niebiesko-czerwonym "pasiakiem", do którego wyglądu przywykli wszyscy kibice klubu z Camp Nou. Jakby tego było mało, klasyczny wzór będzie udoskonalony o złote elementy, które mają nawiązywać do barw regionu Katalonia.

Wyjazdowe stroje mają być czarne, co będzie nietypowym widokiem. Zważając jednak, że na koszulce będą zauważalne złote elementy, cały strój będzie pręzętował się bardzo elegancko i okazale. O ile stroje wyjazdowe i domowe zyskały aprobatę wśród miłośników piłki nożnej, o tyle trzecie koszulki drużyny są już bardzo kontrowersyjne.

Barca zagra na różowo

Okazuje się, że projektanci Nike sprezętowali włodarzom klubu także trzeci koncept strojów FC Barcelony. Koszulki, w których będzie występował Leo Messi wraz z kolegami będą różowe, co jest nowością wśród strojów Barcelony. O ile taki wygląd koszulki może się nie podobać kibicom, o tyle znalazł on swoich miłośników. Niektórzy z fanów dostrzegają inspirację latami 90., co objawia się dzięki turkusowym strojom drużyny.

FC Barcelona

FC Barcelona

FC Barcelona

źródło: Footy Headlines.com

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News