Jakub Błaszczykowski
SKRABA/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Października 2020

Kim jest żona Jakuba Błaszczykowskiego? Piękna i tajemnicza partnerka piłkarza stroni od blasku fleszy (FOTO)

Jakub Błaszczykowski to jeden z najlepszych piłkarzy w historii reprezentacji Polski, a także jeden z najbardziej lubianych polskich sportowców. Poczynania zawodnika na boisku w barwach naszej kadry, Borussii Dortmund czy Wisły Kraków śledzą od lat miliony fanów. Nie każdy jednak wie, kim jest małżonka wybitnego piłkarza. 

Jakub Błaszczykowski od lat z powodzeniem występuje w reprezentacji Polski i kolejnych znanych klubach. Kibice doskonale znają swojego idola, jednak mało kto wie, jaka jest małżonka piłkarz Wisły Kraków. Agata Błaszczykowska niezwykle rzadko pokazuje się mediach.

Jakub Błaszczykowski i jego małżonka unikają rozgłosu

W ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy kibicom przypomniał się Jakub Błaszczykowski. Wieloletni reprezentant Polski rozegrał świetny mecz przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała, w którym zdobył efektowną bramkę. Wisła Kraków prowadzona przez pomocnika wygrała pewnie 3:0.

Choć Błaszczykowski od lat występuje na najwyższym poziomie zarówno w reprezentacji Polski i kolejnych klubach oraz zalicza się do najbardziej lubianych sportowców w kraju, nie każdy wie, jak wygląda jego życie poza boiskiem. Popularny “Kuba” od dziesięciu lat jest żonaty.

Kibice niewiele wiedzą na temat małżonki Jakuba Błaszczykowskiego, gdyż bardzo ceni on sobie prywatność. Ukochana wybitnego reprezentanta Polski rzadko pokazuje się w mediach. Przez lata kariery zawodnika Wisły Kraków, zdążyliśmy jednak poznać kilka szczegółów o pani Agacie Błaszczykowskiej.

Para poznała się jeszcze, gdy Jakub Błaszczykowski grał dla Rakowa Częstochowa i nim przeniósł się do Wisły Kraków. Jak zdradziła kilka lat temu pani Agata, zakochała się w swoim obecnym mężu niemal od pierwszego wejrzenia. Para wzięła ślub kilka lat później w 2010 roku.

Agata Błaszczykowska bardzo wspiera swojego ukochanego

Małżonka jest dla Jakuba Błaszczykowskiego także przyjaciółką i okazuje mu zawsze wielkie wsparcie. Dotyczy to gry na boisku, ale i prowadzenia fundacji, czy innych biznesów. Przez większość czasu Agata Błaszczykowska skupia się na prowadzeniu domu i wychowywaniu dzieci.

Jakub i Agata Błaszczykowscy doczekali się już trójki pociech. W 2011 roku na świat przyszła ich pierwsza córka Oliwia. W 2014 roku urodziła się druga córka, Lena. Rok temu natomiast szczęśliwi rodzice mogli się cieszyć z narodzin pierwszego syna, któremu nadali imię Fabian.

- Z przyjemnością pomagam żonie przy dzieciach, przy domowych sprawach. Skłamałbym, gdybym powiedział, że „trzymam” dom. To robi Agata, ale nie uchylam się od odpowiedzialności - zdradził piłkarz w dla viva.pl. Para nie szuka blasku fleszy i najlepiej czuje się z dala od medialnego zgiełku.

Nie jesteśmy celebrytami ani lwami salonowymi. Gdy mamy ochotę, idziemy na kolację, choć rzadko to się zdarza. Dom to nasze ulubione miejsce. Nie ma nic piękniejszego, jak patrzeć na zdrowo dorastające dzieci - wyznaje szczęśliwe małżeństwo dla viva.pl.

Jakub Błaszczykowski

Jakub Błaszczykowski

Jakub Błaszczykowski

Fot: AFP/EAST NEWS

Źródło: viva.pl

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News