Przeprosiny Marcin Gortat
Jarosław Bieniuk
TRICOLORS/East News
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 1 Października 2020

Jarosław Bieniuk znalazł nową miłość. Były piłkarz związał się ze słynną modelką (FOTO)

Jarosław Bieniuk występował w kilku klubach Ekstraklasy, a także zaliczył epizod w reprezentacji Polski. Jego popularność zwiększył jeszcze związek z uwielbianą przez Polaków aktorką Anną Przybylską. Niestety artystka zmarła kilka lat temu z powodu nowotworu, a pogrążony w smutku były piłkarz nie potrafił znaleźć nowej miłości. Zdaniem mediów to się jednak zmieniło i Jarosław Bieniuk aktualnie cieszy się ze związku ze słynną modelką.

Jarosław Bieniuk od lat pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim sporcie i show-biznesie. To zasługa występów w Ekstraklasie, a także związku z Anną Przybylską. Wygląda na to, że emerytowany piłkarz przebolał już tragiczną śmierć ukochanej, gdyż podobno układa sobie życie z nową partnerką.

Jarosław Bieniuk znalazł nową miłość

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk przez lata tworzyli najpopularniejszą parę polskiego sportu. Szczęśliwe życie artystki i piłkarza przerwała niestety tragiczna śmierć Anny Przybylskiej w 2014 roku. Od tego czasu media uważnie śledzą życie byłego zawodnika m.in. Widzewa Łódź, Lechii Gdańsk i Amiki Wronki.

W ostatnich latach emerytowany piłkarz próbował ułożyć sobie życie u boku innej kobiety, jednak jego bliska znajomość z Martyną Gliwińską nie przetrwała próby czasu, choć para doczekała się narodzin wspólnego dziecka. Teraz media donoszą, że Jarosław Bieniuk wreszcie znalazł szczęście w ramionach nowej ukochanej. Ma nią być słynna modelka.

Były piłkarz Ekstraklasy spotyka się ze znaną modelką

Jak informuje “Na Żywo” Jarosław Bieniuk związał się ze znaną polską modelką, która rozwija swoją karierę również zagranicą. Nową wybranką serca eks-piłkarza została podobno Zuzanna Pactwa. Podobno modelka miała już okazję poznać dzieci piłkarza, które optymistycznie zareagowały na wieść o nowym związku ojca i ciepło przyjęły jego nową partnerkę.

Jarosław Bieniuk

Źródło: "Na Żywo"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News