Jerzy Janowicz
Instagram Jerzy Janowicz
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 11 Sierpnia 2020

Jerzy Janowicz i Marta Domachowska na plaży. Roznegliżowana para nie szczędziła sobie czułości (FOTO)

Jerzy Janowicz i jego partnerka Marta Domachowska należą do najpopularniejszych par polskiego sportu. Mający za sobą sukcesy na tenisowych kortach zakochani ostatnio oddają się bardziej życiu rodzinnemu i chętnie dzielą się z fanami zdjęciami, które ukazują ich wspólne chwile. Tym razem w serwisie Instagram opublikowali fotografię, na której pokazali się w skąpych strojach podczas czułości na plaży. 

Jerzy Janowicz wypoczywa nad polskim morzem wraz ze swoją partnerką, Martą Domachowską. Para świetnie się bawi, o czym świadczą zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych. Jedna z fotografii wyjątkowo rozpaliła kibiców, gdyż słynna para pokazała się w bardzo skąpych strojach.

Nie żyje symbol Formuły 1. Miała zaledwie 33 lata, zmarła we śnieNie żyje symbol Formuły 1. Miała zaledwie 33 lata, zmarła we śnieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 158 pasażerów trafiło na kwarantannę. Zadecydowała 1 minuta


Jerzy Janowicz i Marta Domachowska wypoczywają na plaży

Tenis powoli budzi się do życia po przerwie spowodowanej pandemia koronawirusa. Już pod koniec sierpnia odbędzie się jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu tenisowych rozgrywek, czyli zaliczany do wielkiego szlema US Open w Nowym Jorku. Nie wszyscy zawodnicy żyją jednak powrotem do rywalizacji, a zamiast tego wolą oddać się wypoczynkowi i korzystać z pięknej pogody.

Tak właśnie postąpił nasz reprezentant Jerzy Janowicz oraz jego partnerka, również znana z rywalizacji na korcie Marta Domachowska. Jedna z najpopularniejszych par polskiego sportu zdecydowała się odpocząć nad morzem i udała się do Gdańska. Relację z wakacji możemy oglądać w mediach społecznościowych pary.

Słynny skoczek znalazł się na krawędzi życia i śmierci. Opowiada o rozpaczliwym płaczu żony i dzieciSłynny skoczek znalazł się na krawędzi życia i śmierci. Opowiada o rozpaczliwym płaczu żony i dzieciCzytaj dalej


Gorące zdjęcie pary spodobało się fanom

Na koncie Marty Domachowskiej w serwisie Instagram pojawiła się fotografia, która wyjątkowo rozpaliła wszystkich fanów byłej zawodniczki i jej męża. Na zdjęciu widzimy szczęśliwych zakochanych na plaży. Janowicz i Domachowska nie szczędzą sobie czułości i są do siebie blisko przytuleni. Fanom spodobały się stroje kąpielowe gwiazd w identycznych, jaskrawych kolorach.

Jerzy Janowicz

Romantyczna fotografia z miejsca podbiła serca obserwujących profil tenisistki osób. Pojawiło się dużo pochlebnych komentarzy pod adresem pary. Widać, że Jerzy Janowicz i Marta Domachowska są ze sobą szczęśliwi. Para spotyka się już od sześciu lat, ale dopiero niedawno zdecydowała się na ogłoszenie tego oficjalnie. W 2019 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie musisz jeździć jak wariat, żeby dostać mandat 200 zł. Powód mocno cię zaskoczy
  2. Rosjanie planują podbój planety. O dziwo, nie jest to Mars
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News