Justyna Kowalczyk
Instagram Justyna Kowalczyk
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Lipca 2020

Justyna Kowalczyk nie szczędzi czułości narzeczonemu. Gorące zdjęcie z wyjątkowego miejsca (FOTO)

Justyna Kowalczyk korzysta z uroków emerytury. Uwielbiana przez kibiców była mistrzyni świata i medalistka olimpijska pochwaliła się kolejnym już zdjęciem, na którym możemy zobaczyć, jak spędza czas w towarzystwie swojego ukochanego. Tym razem para wybrała się na wycieczkę w niesamowite miejsce, gdzie oboje świetnie się bawili, a czułościom nie było końca.

Justyna Kowalczyk po zakończeniu sportowej kariery jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dawna mistrzyni chętnie dzieli się najważniejszymi momentami ze swojego życia za pomocą licznych zdjęć. Tym razem postanowiła pokazać swoim fanom szczęśliwe chwile dzielone z narzeczonym.

Justyna Kowalczyk cieszy się życiem u boku narzeczonego

Była mistrzyni olimpijska zakończyła karierę już kilka lat temu, jednak zdecydowanie nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio o Kowalczyk było głośno za sprawą jej pracy w Polskim Związku Narciarskim oraz wypowiedzi na temat głosowania w wyborach prezydenckich. Znacznie częściej słyszymy jednak o byłej sportsmence za sprawą wydarzeń z jej życia prywatnego, którego kulisy sama chętnie zdradza za pomocą postów w mediach społecznościowych.

Dzięki regularnie opublikowanym zdjęciom możemy się przekonać, jak wygląda wspólne życie Justyny Kowalczyk z jej narzeczonym Kacprem Tekielim. Zakochani są ze sobą niesamowicie szczęśliwi, a była sportsmenka przyznała nawet niedawno, że planują ślub. Ceremonia miała się odbyć już kilka tygodni temu, ale pokrzyżowała ją pandemia koronawirusa.

Była mistrzyni świata pokazała intymne zdjęcie

Mimo że na razie do ślubu nie doszło, Kowalczyk i jej partner są zadowoleni z życia, które wypełnia im wspólna pasja. A jest to wspinaczka górska. Zakochani wybrali się ostatnio na Słowację, gdzie wspinali się po zboczach Wschodnich Żelaznych Wrót. Para zdobyła wspólnie szczyt górskiego pasma, a zachwycona Justyna Kowalczyk podzieliła się ze swoimi fanami wyjątkową fotografią na Instagramie.

- Z super wycieczki na Wschodni Szczyt Żelaznych Wrót - napisała była biegaczka narciarska pod zdjęciem, na którym widzimy, jak obdarowuje swojego narzeczonego czułym pocałunkiem w policzek.

Justyna Kowalczyk

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News