Kamil Grosicki żona
Instagram/DominikaGrosicka
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 8 Października 2020

Żona Kamila Grosickiego to prawdziwa torpeda. Co za piękność, piłkarzowi może zazdrościć każdy Polak (FOTO)

Kamil Grosicki żona reprezentanta Polski to niezwykła piękność. Środa była niezwykle wyjątkowym dniem dla skrzydłowego Biało-Czerwonych. "Grosik" jako kapitan wyprowadził Polaków na mecz towarzyski z Finlandią, a do tego skompletował w pierwszej połowie hat-tricka. Na ten dzień przypada także rocznica ślubu zawodnika z jego piękną żoną.

Kamil Grosicki żona reprezentanta Polski jak zawsze wspierała swojego męża podczas jego występu. W środę skrzydłowy pełnił funkcję kapitana Biało-Czerwonych i poprowadził ich do efektownego zwycięstwa w meczu towarzyskim przeciwko Finlandii. Sam w pierwszej połowie ustrzelił hat-tricka.

Kamil Grosicki żona piłkarza to prawdziwa piękność

Polacy w meczu z Finlandią pokazali klasę. Selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek dał szansę zadebiutować w kadrze kilku piłkarzom. Na boisku od pierwszej minuty pojawili się m.in.: Bartłomiej Drągowski, Michał Karbownik czy Sebastian Walukiewicz. Po przerwie na boisku zameldował się m.in.: Alan Czerwiński i Paweł Bochniewicz.

Biało-Czerwoni, mimo że występowali w eksperymentalnym składzie, nie zawiedli. Polacy od początku mieli większą inicjatywę i bezbłędnie wykorzystali słabość rywali. Już w 9. minucie prowadzenie dał Kamil Grosicki, który trafiał w tym meczu jeszcze dwukrotnie - w 18. i 38 minucie. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Polski 5:1, a pozostałe bramki dla Biało-Czerwonych zdobyli Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik.

To był szczególny dzień dla Kamila Grosickiego. W środę przypadała 9 rocznica ślubu z jego piękną żoną Dominiką. Przed meczem piłkarz zamieścił romantyczne zdjęcie z żoną w mediach społecznościowych. - Kocham Cię bardzo mocno - napisał polski skrzydłowy. To nie był koniec celebrowania wyjątkowego dnia.

Piękna żona Kamila Grosickiego

Po meczu zawodnik przyznał, że każda ze strzelonych bramek ze spotkania z Finami jest dedykowana właśnie jego żonie. - Strzeliłem trzy gole i jestem z tego bardzo dumny - powiedział po meczu Grosicki. - Hat-tricka dedykuję żonie, bo obchodzimy dziewiątą rocznicę ślubu. To bardzo miły wieczór dla mnie i mojej żony - dodał.

Grosicki swojej żonie oświadczył się w lutym 2010 roku podczas obozu przygotowawczego Jagiellonii Białystok. Zrobił to w obecności kolegów z drużyny. Przez lata Dominika Grosicka pracowała jako modelka, brała udział m.in. w kampanii reklamowej marki produkującej odzież sportową. Bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 140 tysięcy osób. Razem z polskim piłkarzem ma córkę Maję.