Mariusz Pudzianowski
Facebook Mariusz Pudzianowski
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Czerwca 2020

Oficjalnie: Mariusz Pudzianowski wraca na ring. Pudzian przekazał fanom najlepszą wiadomość

Mariusz Pudzianowski w marcu miał stoczyć kolejną walkę w organizacji KSW, jednak imprezę odwołano z powodu pandemii, a do tego “Pudzian” uskarżał się na problemy zdrowotne. Słynny zawodnik podzielił się teraz świetną nowiną ze wszystkimi swoimi fanami. W swoich mediach społecznościowych opublikował informację, że zamierza już niedługo ponownie wyjść do pojedynku w klatce. 

Mariusz Pudzianowski opublikował informację, na którą długo czekali wszyscy fani sportów walki w Polsce. Emerytowany strongman na swoim profilu w serwisie Instagram potwierdził, że już wkrótce ponownie będziemy mieć okazję oglądać go podczas walki w oktagonie.

Smutna wiadomość obiegła media. 17-letni piłkarz utonął na oczach przyjaciół i rodziny. Fani pogrążyli się w żałobieSmutna wiadomość obiegła media. 17-letni piłkarz utonął na oczach przyjaciół i rodziny. Fani pogrążyli się w żałobieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pudzianowski w końcu przerwał milczenie. Wyznał całą prawdę przed tysiącami fanów
  2. Zrobiła nad polskim morzem zdjęcie parze. Teraz pilnie chce ich odnaleźć


Mariusz Pudzianowski ogłosił kibicom ważną decyzję

W marcu miała się odbyć kolejna gala organizacji KSW. Wydarzenie z numerem 53. zostało jednak odwołane z powodu wybuchu pandemii koronawirusa. Jedną z gwiazd marcowej gali miał być oczywiście Mariusz Pudzianowski, który jednak wycofał się ze startu z uwagi na kontuzję, nim jeszcze zapadła decyzja o odwołaniu całej imprezy. Wiemy już, że gala KSW 53 odbędzie się 11 lipca, a teraz dowiedzieliśmy się, że również największa gwiazda federacji, czyli popularny “Pudzian” zamierza wrócić do walki.

Mariusz Pudzianowski

- Już niedługo wrócę do klatki!! A jednak ciągnie wilka do lasu - napisał o swojej decyzji zawodnik, który opublikował wymowne słowa na profilu w serwisie Instagram. 43-latek z Białej Rawskiej ograniczył się jedynie do zdradzenia, że planuje powrót, nie zdradził jednak szczegółów, czyli kiedy i z kim zamierza wyjść do ringu.

Anna Lewandowska podzieliła się swoją kuchenną tajemnicą na wspaniały obiad. Jej kotleciki podbiją wasze podniebienieAnna Lewandowska podzieliła się swoją kuchenną tajemnicą na wspaniały obiad. Jej kotleciki podbiją wasze podniebienieCzytaj dalej


“Pudzian” wraca do walki po kilku miesiącach przerwy

Pudzianowski ostatni raz w oktagonie pojawił się w listopadzie 2019 roku podczas gali KSW 51 zorganizowanej w Zagrzebiu. “Pudzian” zmierzył się wówczas z Erko Junem, którego dopisał do długiej listy pokonanych zawodników. Podczas lipcowej gali mimo nieobecności sympatycznego siłacza czekają nas inne interesujące starcia, między inymi Mateusza Gamrota z Normanem Parke i Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem.

Źrodło: Instagram, Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden z urzędów wznawia pracę od poniedziałku. Inspektorzy mogą zapukać także do ciebie
  2. Nowelizacja prawa drogowego. Spełnienie dwóch warunków pozwoli uniknąć Ci wysokiej kary
  3. Niemcy ocenili Roberta Lewandowskiego za cały sezon. Wyjątkowe słowa, mogą je usłyszeć jedynie nieliczni
  4. Piłkarz PSG zdradził całą prawdę o tym, co dzieje się na imprezach Neymara. Opowiedział wszystko ze szczegółami
  5. Antoni Szarmach nie żyje. Polska straciła jednego z pionierów nietypowej aktywności sportowej
  6. Prawdziwy biały kruk - Fiat 125p kamper odnalazł się w Wielkiej Brytanii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News