Mariusz Pudzianowski
Facebook Mariusz Pudzianowski
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Czerwca 2020

Oficjalnie: Mariusz Pudzianowski wraca na ring. Pudzian przekazał fanom najlepszą wiadomość

Mariusz Pudzianowski w marcu miał stoczyć kolejną walkę w organizacji KSW, jednak imprezę odwołano z powodu pandemii, a do tego “Pudzian” uskarżał się na problemy zdrowotne. Słynny zawodnik podzielił się teraz świetną nowiną ze wszystkimi swoimi fanami. W swoich mediach społecznościowych opublikował informację, że zamierza już niedługo ponownie wyjść do pojedynku w klatce. 

Mariusz Pudzianowski opublikował informację, na którą długo czekali wszyscy fani sportów walki w Polsce. Emerytowany strongman na swoim profilu w serwisie Instagram potwierdził, że już wkrótce ponownie będziemy mieć okazję oglądać go podczas walki w oktagonie.

Mariusz Pudzianowski ogłosił kibicom ważną decyzję

W marcu miała się odbyć kolejna gala organizacji KSW. Wydarzenie z numerem 53. zostało jednak odwołane z powodu wybuchu pandemii koronawirusa. Jedną z gwiazd marcowej gali miał być oczywiście Mariusz Pudzianowski, który jednak wycofał się ze startu z uwagi na kontuzję, nim jeszcze zapadła decyzja o odwołaniu całej imprezy. Wiemy już, że gala KSW 53 odbędzie się 11 lipca, a teraz dowiedzieliśmy się, że również największa gwiazda federacji, czyli popularny “Pudzian” zamierza wrócić do walki.

Mariusz Pudzianowski

- Już niedługo wrócę do klatki!! A jednak ciągnie wilka do lasu - napisał o swojej decyzji zawodnik, który opublikował wymowne słowa na profilu w serwisie Instagram. 43-latek z Białej Rawskiej ograniczył się jedynie do zdradzenia, że planuje powrót, nie zdradził jednak szczegółów, czyli kiedy i z kim zamierza wyjść do ringu.

“Pudzian” wraca do walki po kilku miesiącach przerwy

Pudzianowski ostatni raz w oktagonie pojawił się w listopadzie 2019 roku podczas gali KSW 51 zorganizowanej w Zagrzebiu. “Pudzian” zmierzył się wówczas z Erko Junem, którego dopisał do długiej listy pokonanych zawodników. Podczas lipcowej gali mimo nieobecności sympatycznego siłacza czekają nas inne interesujące starcia, między inymi Mateusza Gamrota z Normanem Parke i Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem.

Źrodło: Instagram, Sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News