Przeprosiny Marcin Gortat
Nagranie
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 15 Listopada 2020

Koszmarna kontuzja polskiego wojownika. Pokazał nagranie ze szpitala, potwierdził się najgorszy scenariusz (WIDEO)

Nagranie popularnego zawodnika MMA zaniepokoiło kibiców. Okazuje się, że będzie on musiał na dłuższy czas zrezygnować z występów w oktagonie. Wszystko z powodu fatalnej kontuzji, której doznał podczas swojej walki na gali KSW 56 w Łodzi. Jak się okazało, przez cały czas trwania pojedynku, zmagał się z poważnym urazem, a mimo to kontynuował walkę.

Nagranie, jakie zamieścił w swoich mediach społecznościowych znany zawodnik MMA Andrzej Grzebyk, nie napawa jego kibiców optymizmem. Sportowca czeka teraz długa przerwa od występów w oktagonie. Wszystko z powodu poważnej kontuzji nogi.

Nagranie ze szpitala gwiazdy KSW potwierdza informacje o poważnym urazie

W sobotni wieczór odbyła się gala KSW 56. W Łodzi najlepsi zawodnicy MMA w Europie ponownie dostarczyli kibicom wielu wrażeń. Niestety nie dla wszystkich wieczór ten skończył się szczęśliwie.

O wielkim pechu może mówić jeden z najlepszych zawodników ostatnich lat Mariusz Grzebyk. Dwukrotny mistrz FEN był niepokonany od 2015 roku, gdy musiał uznać wyższość Alessio Di Chirico. W sobotę znów doznał goryczy porażki.

Grzebyk przegrał w walce z Mariusem Zaromskisem. Pojedynek został przerwany przez sędziego już po pierwszej rundzie. Wszystko z powodu fatalnej kontuzji, jakiej nabawił się właśnie Mariusz Grzebyk.

Jak się okazało, Andrzej Grzebyk już w jednej z pierwszych akcji w pojedynku z Litwinem, doznał poważnego urazu kości piszczelowej. Mimo tego był w stanie kontynuować walkę, gdyż ta przeniosła się do parteru. Zawodnik dzielnie sobie radził w tej pozycji i nie pozwolił rywalowi na zdominowanie pojedynku.

Sędzia zdecydował się podnieść pojedynek i właśnie wtedy okazało się, że Grzebyk ma poważny problem z nogą i nie może wstać. Wówczas sędzia podjął decyzję o przerwaniu walki. 29-latek musiał zostać przewieziony do szpitala.

Andrzej Grzebyk potwierdza, czeka go długa przerwa od występów w MMA

Andrzej Grzebyk postanowił poinformować kibiców o swoim stanie zdrowia. Zamieścił w mediach społecznościowych nagranie ze szpitala. Na krótkim filmie zawodnik zwrócił się do kibiców i zdradził, że doznał złamania nogi.

- Siema ekipa, sorry, że tak się stało. Noga się złamała, ale uśmiech jest, nic się nie dzieje. Wracamy. Szybka rehabilitacja, szybka naprawa nogi i wracam na matę. - powiedział Grzebyk i podziękował swoim fanom za wsparcie. Całe nagranie można zobaczyć tutaj.

Nie wiadomo na razie, jak długo potrwa przerwa Andrzeja Grzebyka od występów w KSW. Występ 29-latka, który nie poddał się mimo poważnego urazu, na długo zostanie w pamięci sympatyków sportów walki.

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News