Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Listopada 2020

Tragiczna śmierć znanego polskiego żużlowca. Potrąciły go dwa samochody, szczegóły wypadku przerażają

Nie żyje polski żużlowiec, który startował w barwach znanych zespołów. Sportowiec zginął w tragicznych okolicznościach. Z ustaleń wynika, że potrąciły go dwa samochody. Wyrazy współczucia dla bliskich żużlowca płyną z całej Polski.

Nie żyje były polski żużlowiec, który reprezentował barwy doskonale znanych kibicom żużla zespołów. Informacje o tragicznej śmierci młodego mężczyzny obiegły cały kraj. Okoliczności jego śmierci są szokujące.

Mecz reprezentacji Polski poważnie zagrożony. Wszystko przez koronawirusaMecz reprezentacji Polski poważnie zagrożony. Wszystko przez koronawirusaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Mateusz Morawiecki nagle przekazał wiadomość dla wszystkich Polaków. Konieczna jest pełna mobilizacja
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"


Nie żyje znany polski żużlowiec, tragiczny wypadek

Bardzo smutne informacje pojawiły się w sobotę późnym wieczorem. Okazało się niestety, że kolejny młody sportowiec stracił życie. W wyniku tragicznego wypadku odszedł od nas znany żużlowiec.

W mediach głośno jest o tragicznej śmierci Andrzeja Rybki, byłego żużlowca znanych zespołów. Rybka to wychowanek Stali Rzeszów, z którą występował w I lidze. Reprezentował także barwy Stali II ŻKS Krosno.

Rybka startował na torach żużlowych w latach 90. ubiegłego wieku. Największy sukces osiągnął ze swoim macierzystym klubem, czyli Stalą Rzeszów. W 1998 roku zdołał wywalczyć wraz z kolegami brązowy medal drużynowych mistrzostw Polski.

Andrzej Rybka bardzo szybko zakończył karierę. Na emeryturę przeszedł już w wieku 19 lat. Do dzisiaj jest jednak pamiętany przez kolegów i kibiców.

Informacja o śmierci 40-letniego byłego żużlowca bardzo poruszyła całe środowisko żużlowe w naszym kraju. Kondolencje i wyrazy smutku płyną z całej Polski. Szczegóły śmierci Andrzeja Rybki są szokujące.

Łukasz Fabiański bohaterem West Hamu. Obronił rzut karny w ostatniej minucie i uratował zwycięstwo (WIDEO)Łukasz Fabiański bohaterem West Hamu. Obronił rzut karny w ostatniej minucie i uratował zwycięstwo (WIDEO)Czytaj dalej


Andrzej Rybka został potrącony przez dwa samochody

Jak informuje m.in. portal nowiny24.pl, Andrzej Rybka zginął w miejscowości Nowy Borek koło Rzeszowa. Wieczorem 6 listopada Rybka został potrącony przez dwa samochody. Mężczyzna zginął na miejscu w wyniku rozległych obrażeń.

- Pierwsze żużlowe kroki stawiał pod okiem trenera Janusza Stachyry. W 1996 roku zdał żużlową licencję i bronił barw Stali Rzeszów do roku 1999. Cześć Jego Pamięci - pisze Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe na swojej stronie internetowej.

- Fajny, uczynny kolega, odważny żużlowiec, dobry człowiek - to natomiast wypowiedź byłych kolegów z drużyny Andrzeja Rybki. Cytuje ją wspomniany portal nowiny24.pl.

Źródło: nowiny24.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Joe Biden jako prezydent USA to świetna wiadomość dla klimatu. Kompletna opozycja "antynaukowej" postawy Trumpa
  2. Niemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego kraju
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. Ciężarówka wpadła w poślizg i zmiotła z drogi samochód - wideo
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News