Przemysław Saleta
Youtube Fame MMA
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Listopada 2020

Przemysław Saleta oskarża Marcina Najmana o kradzież. Bokser pokazał mocny dowód (FOTO)

Przemysław Saleta uderzył w Marcina Najmana. Saleta ujawnił w mediach społecznościowych zaskakującą historię dotyczącą obu panów. Ze słów byłego boksera można wywnioskować, że Najman przywłaszczył sobie cenne trofeum należące do Salety. “El Testosteron” musi się zmierzyć teraz z jeszcze większą krytyką niż za skandaliczne zachowanie podczas gali Fame MMA.

Przemysław Saleta wypowiedział się w mocnych słowach na temat Marcina Najmana. Były utytułowany bokser w mediach społecznościowych pokazał niezbity dowód, który kompromituje Najmana. 41-latek dopuścił się żenującego zachowania, a Polacy nie zostawili na nim suchej nitki.

Anna Lewandowska szczotkuje pośladki na Instagramie. Wszystko pokazała (FOTO)Anna Lewandowska szczotkuje pośladki na Instagramie. Wszystko pokazała (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  2. Emocje w Milionerach. Uczestniczce opadła szczęka jak zobaczyła pytanie. Każdy turysta bez problemu udzieli odpowiedzi
  3. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli


Przemysław Saleta wyśmiał Marcina Najmana i oskarżył go o kradzież

Marcin Najman kolejny raz stał się antybohaterem całej Polski. Nie ucichły jeszcze echa jego skandalicznego zachowania podczas walki z “Don Kasjo” na Fame MMA, a zawodnik już został pośmiewiskiem milionów Polaków z zupełnie innego powodu. Wszystko przez jeden szczegół.

Najman ostatnio często gości w telewizji, gdzie stał się niemal ekspertem TVP na temat wszelkich tematów. Komentował między innymi sytuację polityczną w Stanach Zjednoczonych i oczywiście Strajk Kobiet. Obrażał też jego liderkę.

41-latek nie pojawia się jednak w studiu, a łączy się z prowadzącym dany program poprzez rozmowę wideo. To właśnie jedno z ujęć na mieszkanie Najmana skompromitowało go po raz kolejny w oczach milionów Polaków. Wychwycili oni istotny szczegół.

Chodzi o pas znajdujący się za plecami Marcina Najmana. Jest to pas organizacji IBO należący do… Przemysława Salety. Były bokser w mediach społecznościowych zareagował na szczegół zauważony przez internautów i opowiedział, jak wygląda historia z nim związana. W mocnych słowach skrytykował Najmana.

Przemysław Saleta

- Internauci są czujni... a ja zastanawiam się, czy dla tego człowieka jest jakaś granica żenady?!!! - rozpoczął swój wpis Przemysław Saleta. W dalszej części wpisu zdradził, że Najman przywłaszczył sobie należący do niego pas.

- Podczas wywiadu z domu, w tle, widać pas IBO International, który zdobyłem w 1999 roku w walce z Asmirem Vojnoviciem. Pas, podobnie jak mnóstwo innych rzeczy, zostawiłem u niego na przechowanie (kolegowaliśmy się wtedy) przed wyjazdem do USA w 2005 r. A po powrocie nie miałem już z nim kontaktu. Chyba że w międzyczasie Marcin zdobył pas IBO, a ja to przegapiłem - wyjaśnił Saleta.

Czy Marcin Najman jest sportowcem? Polacy nie mają wątpliwości, miażdżąca przewaga głosówCzy Marcin Najman jest sportowcem? Polacy nie mają wątpliwości, miażdżąca przewaga głosówCzytaj dalej


Najman ponownie mocno skrytykowany przez Saletę i Polaków

Przemysław Saleta i Marcin Najman przed wieloma laty przyjaźnili się. Relacja nie przetrwała, jednak gdy okazało się, że “El Testosteron” nawiązał romans z ówczesną żoną Salety. Panowie zmierzyli się ze sobą po latach w ringu.

Odbyły się dwa pojedynki. W 2010 roku na gali KSW Przemysław Saleta wygrał przez duszenie. Rok później na gali MMA Attack Najman poddał się w pierwszej rundzie z powodu kontuzji nogi. Po wyznaniu Salety na Marcina Najmana znów spadła lawina krytyki i śmiechu ze strony Polaków. Sam Przemysław Saleta już po gali Fame MMA 8 w mocnych słowach powiedział, co myśli o Najmanie.

- Jeśli po takim zachowaniu, jak w walce z "Don Kasjo", Najman dostanie jakąś propozycję walki, to będę głośno mówił, żeby takie imprezy bojkotować. Jest szkodnikiem i powinien być wykluczony z wielkiej rodziny różnych sportów walki. On nie jest sportowcem, nie ma żadnego etosu pracy, honoru ani charakteru - stwierdził w rozmowie ze Sport.pl.

Źródło: Facebook, Sport.pl

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Dyrektor szpitala już dłużej nie mógł, powiedział, co wyrabia się na Narodowym. "Hotel Narodowy"
  2. 5-letnia Łucja została bohaterką. Szła polną drogą, gdy nagle jej uwagę przykuło coś zupełnie niespotykanego
  3. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  4. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
  5. Właśnie podano tragiczne wiadomości. Nie żyje polski uczestnik mistrzostw świata, był legendą sportu
  6. Już wiadomo, kto napadł na azyl 16-letniego Nikodema. Nieletni sprawca wymordował wszystkie zwierzęta
  7. Środki dla rolników rozdzielono pospiesznie. Teraz okazuje się, że w USA pieniądze w dużej mierze trafiły do oszustów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News