Real Madryt traci Edena Hazarda
OLI SCARFF/AFP/East News
Autor Piotr Bernaciak - 4 Lutego 2021

Gwiazdor Realu Madryt znów kontuzjowany, kibice są wściekli

Real Madryt w ostatnich miesiącach nie kupił żadnego gwiazdora, który miałby zbawienny wpływ na wyniki pierwszego zespołu. Dotychczasowa nadzieja fanów nabawiła się kolejnego urazu. Kibice na wieść o kontuzji Edena Hazarda poczuli gigantyczną wściekłość, życząc sobie nawet jego sprzedaży.

Real Madryt ma ogromne problemy z zaliczaniem kolejnych zwycięstw w tym sezonie. W drużynie brakuje lidera, który wziąłby na siebie presję, jaka ciąży na zespole. W trudnych momentach zespół na swoich barkach do wygrywania ciągnął Karim Benzema. Fani mają jednak dość.

Kilkanaście miesięcy temu do drużyny sprowadzono wielką gwiazdę, która miała zastąpić Cristiano Ronaldo. Eden Hazard przychodził do ekipy Los Blancos jako prawdopodobnie najlepszy piłkarz Premier League, ale jego dotychczasowy pobyt w stolicy Hiszpanii jest kompletną klapą.

Teraz dowiadujemy się o kolejnym urazie belgijskiego zawodnika, przez który opuści on drużynę na dłuższy czas. To już kolejna jego kontuzja, a fani Realu nie mają już w sobie współczucia dla jednego ze swoich ulubieńców. Mówi się wręcz o skandalu oraz o chęci natychmiastowego rozstania się z zawodnikiem.

Real Madryt traci swoją gwiazdę

Eden Hazard trafił do Realu Madryt po znakomitym sezonie 2018/2019 w barwach Chelsea. Belg był wiodącą postacią swojego zespołu i całej Premier League, a udany okres w Anglii okrasił wygraną w Lidze Europy. Wydawało się, że ma wszystko, by zostać gwiazdą Realu Madryt.

Tak się jednak nie stało, czego powodem są z pewnością liczne kontuzje, jakie trapiły słynnego zawodnika. Z tego powodu opuścił już 51 potencjalnych meczów, a licznik ten na pewno się nie zatrzyma w najbliższym czasie.

Dowiadujemy się, że zawodnik nie trenował z powodu urazu mięśnia prostego uda. Najprawdopodobniej oznacza to kilka tygodni przerwy dla belgijskiego piłkarza, który w barwach Realu opuścił już zdaniem kibiców zbyt wiele spotkań.

Fani są wprost wściekli, że piłkarz kupiony za 115 milionów euro bez przerwy jest kontuzjowany i nie może pomóc zespołowi w trudnych momentach. Drużynie ma to przeszkodzić w odnoszeniu zwycięstw, co dało się zauważyć przez ostatnie miesiące.

Eden Hazard ma ogromne problemy zdrowotne

Niewykluczone, że Królewscy sprzedadzą Edena Hazarda. Tego chcą kibice, którzy mają dość utrzymywania piłkarza o wątpliwym stanie zdrowia. Spekuluje się o jego powrocie do Premier League, ale na pewno kosztowałoby to gigantyczne pieniądze.

W barwach Realu Madryt Eden Hazard rozegrał przez ponad dwa lata 35 spotkań, strzelił 4 gole i zaliczył 7 asyst.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News