Reprezentacja Polski igrzyska terminarz
Zestadionu
Autor Łukasz Kowalski - 18 Lipca 2020

Znamy terminarz meczów reprezentacji Polski. Pierwszy rywal jest bardzo egzotyczny

Reprezentacja Polski poznała dokładny terminarz fazy grupowej najważniejszej imprezy czterolecia. Polacy mieli rozpocząć walkę o najwyższe laury w tym roku. Pandemia koronawirusa spowodowała, że wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie zostały przełożone na przyszły rok.

Reprezentacja Polski siatkarzy w piątek poznała dokładny terminarz igrzysk olimpijskich w Tokio. Pierwotnie Polacy mieli rozpocząć zmagania ok. 25 lipca tego roku, ale pandemia koronawirusa spowodowała, że najważniejszą imprezę czterolecia przeniesiono na przyszły rok. Polacy poznali terminy i rywali kolejnych spotkań grupowych, a także terminy rozgrywania meczów fazy pucharowej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny
Marcin Najman błaga kibiców. Porównali go do innego sportowca. Marcin Najman błaga kibiców. Porównali go do innego sportowca. "Nie ubliżajcie mi, porównując mnie do niego" (WIDEO)Czytaj dalej

Reprezentacja Polski poznała terminarz igrzysk w Tokio

Polscy siatkarze mają za sobą dwa zgrupowania w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Trener polskiej kadry podkreślał, że są one dla niego ważne, ponieważ odwołane turnieje reprezentacyjne, spowodowałyby, że zawodnicy nie mieliby wspólnych treningów przez ponad rok.

W ramach przygotowań w najbliższych dniach Polacy zagrają cztery mecze towarzyskie. 22 i 23 lipca podopieczni Heynena zmierzą się w Zielonej Górze z reprezentacją Niemiec. Kilka dni później, bo 26 i 27 lipca w łódzkiej Sport Arenie zagrają mecze kontrolne z Estonią.

- Będzie spora rotacja, każdy spędzi tyle samo czasu na parkiecie, codziennie będzie inny zespół. Wszyscy będą mieli tyle samo okazji do wykazania się - powiedział o tych spotkaniach trener reprezentacji Polski siatkarzy cytowany przez Polsat Sport.

W piątek Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) przedstawiła konkretny i dokładny terminarz turnieju siatkarskiego podczas igrzysk olimpijskich, które mają za rok odbyć się w Tokio. Polacy na początek zmierzą się z dobrze znaną polskim kibicom drużyną.

Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje Wojciech Weiss, był kochany przez tysiące rodakówPolacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje Wojciech Weiss, był kochany przez tysiące rodakówCzytaj dalej

Znamy pierwszego rywala Polaków na igrzyskach

Polacy rozpoczną zmagania o medal olimpijski już dzień po otwarciu Igrzysk. 24 lipca 2021 roku o godzinie 12:40 czasu polskiego zmierzą się z Iranem. Kolejne spotkania rozegrają co dwa dni. Kolejno z Włochami (godz. 7:20), Wenezuelą 9:25), Japonią (7:20) oraz Kanadą (2:00).

W grupie B turnieju olimpijskiego siatkarzy zagra: Brazylia, USA, Rosja, Argentyna, Francja i Tunezja

Faza pucharowa rozpocznie się od meczów ćwierćfinałowych, do których awansują cztery najlepsze drużyny z każdej grupy. Mecze tej fazy zaplanowano na 3 sierpnia. Półfinały odbędą się 5 sierpnia, a mistrzów olimpijskich poznamy w sobotę 7 sierpnia. Finał rozpocznie się o godzinie 14:15.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka i Lidl zaostrzają walkę o klientów. My tylko na tym zyskamy, szykują się ostre cięcia cen
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  4. Kamil Stoch i Piotr Żyła mają wspólną tajemnicę. Połączył ich nie tylko sport, mało kto o tym wiedział
  5. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News