Siostra
instagram.com/lewandowskamilena7
Autor - 23 Lipca 2020

Kim jest siostra Roberta Lewandowskiego? Ma za sobą karierę sportową, teraz zajmuje się modą (FOTO)

Siostra Roberta Lewandowskiego jest zdecydowanie mniej rozpoznawalna od swojego brata. Milena Lewandowska-Miros raczej stroni od rozgłosu, choć ostatnio w mediach można znaleźć coraz więcej informacji na jej temat. Czym więc zajmuje się siostra najbardziej rozpoznawalnego polskiego piłkarza.

Siostra "Lewego" jest mocno związana ze swoim popularnym bratem, choć sama raczej unika wielkiego rozgłosu. Podobnie jak Robert ma ona duszę sportowca i nawet swoją karierę rozpoczynała jako zawodniczka jednej z warszawskich drużyn. Teraz wraz z mężem zajmuje się modą, w czym czasami pomagają również Robert z Anną.

Siostra Roberta Lewandowskiego wychodzi z cienia

Przez wiele lat Milena Lewandowska raczej stroniła od fleszy. o 3 lata starsza od Roberta podobnie jak on próbowała kariery sportowej. Swoich sił próbowała jako siatkarka i była nawet zawodniczką AZS-u Politechniki Warszawskiej. Choć nie zrobiła wielkiej kariery, miłość do sportu w niej nie zgasła. Do teraz Milena Lewandowska-Miros jest aktywna fizycznie i co ciekawe, brala kilka razy udział w obozach treningowych organizowanych przez swoją bratową, Annę Lewandowską.

Jednakże zamiast sportem siostra Roberta zajęła się modą. W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela marki Sergio Leone, szyjącej garnitury na miarę. 35-latka wspiera męża w prowadzeniu firmy i promocji produktów. Na Instagramie śledzi ją niecałe 30 tys. użytkowników, jednak w promowaniu kreacji Sergio Leone swój udział ma również Robert Lewandowski, nierzadko pokazując się w garniturach tej firmy.

Siostra

Milena i Robert cały czas są blisko

Robert Lewandowski ma ze swoją siostrą naprawdę dobre relacje. Warto wspomnieć, że Milena jest mamą chrzestną starszej córki Roberta i Anny, Klary. Z kolei "Lewy" to ojciec chrzestny Leona, syna swojej siostry. W tym roku podobnie jak Anna Lewandowska tak i Milena Lewandowska-Miros mogła się cieszyć z nardzin córki, która przyszła na świt 25 czerwca. Dzieci obu par również mają dobry kontakt, rodziny często się widują, a media donoszą, że Klara i Leon chętnie bawią się ze sobą.

Źródło: sport.onet.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News