Siostra
instagram.com/lewandowskamilena7
Autor Piotr Mika - 23 Lipca 2020

Kim jest siostra Roberta Lewandowskiego? Ma za sobą karierę sportową, teraz zajmuje się modą (FOTO)

Siostra Roberta Lewandowskiego jest zdecydowanie mniej rozpoznawalna od swojego brata. Milena Lewandowska-Miros raczej stroni od rozgłosu, choć ostatnio w mediach można znaleźć coraz więcej informacji na jej temat. Czym więc zajmuje się siostra najbardziej rozpoznawalnego polskiego piłkarza.

Siostra "Lewego" jest mocno związana ze swoim popularnym bratem, choć sama raczej unika wielkiego rozgłosu. Podobnie jak Robert ma ona duszę sportowca i nawet swoją karierę rozpoczynała jako zawodniczka jednej z warszawskich drużyn. Teraz wraz z mężem zajmuje się modą, w czym czasami pomagają również Robert z Anną.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Rząd przekazał wiadomość dla tysięcy Polaków. Decyzja zapadła ostatecznie
  3. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel
Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Sam nie spodziewał się, że powie Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Sam nie spodziewał się, że powie "tak" (FOTO)Czytaj dalej

Siostra Roberta Lewandowskiego wychodzi z cienia

Przez wiele lat Milena Lewandowska raczej stroniła od fleszy. o 3 lata starsza od Roberta podobnie jak on próbowała kariery sportowej. Swoich sił próbowała jako siatkarka i była nawet zawodniczką AZS-u Politechniki Warszawskiej. Choć nie zrobiła wielkiej kariery, miłość do sportu w niej nie zgasła. Do teraz Milena Lewandowska-Miros jest aktywna fizycznie i co ciekawe, brala kilka razy udział w obozach treningowych organizowanych przez swoją bratową, Annę Lewandowską.

Jednakże zamiast sportem siostra Roberta zajęła się modą. W 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela marki Sergio Leone, szyjącej garnitury na miarę. 35-latka wspiera męża w prowadzeniu firmy i promocji produktów. Na Instagramie śledzi ją niecałe 30 tys. użytkowników, jednak w promowaniu kreacji Sergio Leone swój udział ma również Robert Lewandowski, nierzadko pokazując się w garniturach tej firmy.

Siostra

Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczkaByła żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczkaCzytaj dalej

Milena i Robert cały czas są blisko

Robert Lewandowski ma ze swoją siostrą naprawdę dobre relacje. Warto wspomnieć, że Milena jest mamą chrzestną starszej córki Roberta i Anny, Klary. Z kolei "Lewy" to ojciec chrzestny Leona, syna swojej siostry. W tym roku podobnie jak Anna Lewandowska tak i Milena Lewandowska-Miros mogła się cieszyć z nardzin córki, która przyszła na świt 25 czerwca. Dzieci obu par również mają dobry kontakt, rodziny często się widują, a media donoszą, że Klara i Leon chętnie bawią się ze sobą.

Źródło: sport.onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Płaca minimalna 2021. Znamy już wstępną kwotę, najgorszy możliwy scenariusz
  2. Muzyka wzbudza w Tobie silne emocje? To znaczy, że Twój mózg jest wyjątkowy
  3. Wielki dzień Agnieszki Radwańskiej. Ogromna radość w rodzinie polskiej gwiazdy (FOTO)
  4. Barcelona już wie, kto zostanie jej nowym trenerem? Działacze mają faworyta
  5. Cała Polska była wściekła na Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN w końcu uległ presji i zmienił decyzję
  6. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News