Ślub
Instagram Anna Grejman
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Sierpnia 2020

Bartosz Kurek szykuje się do ślubu. Jego piękna ukochana zdradziła wiele szczegółów, niesamowite, gratulujemy (FOTO)

Ślub Bartosza Kurka, jednej z legend polskiej siatkówki, zelektryzował kibiców. Wygląda na to, że ich ulubieniec szykuje się do wejścia w związek małżeński ze swoją narzeczoną Anną Grejman. Była reprezentantka Polski w siatkówce opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które sugeruje, że para rozpoczęła przygotowania do wielkiej ceremonii.

Ślub jednej z najsłynniejszych par polskiego sportu zbliża się wielkimi krokami. Bartosz Kurek i Anna Grejman są zaręczeni już od 2018 roku, a teraz wygląda na to, że zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. Sugeruje to zdjęcie, jakim podzieliła się z fanami była reprezentantka Polski.

Sensacyjna wiadomość dotarła do Polski. Bartosz Kapustka coraz bliższej powrotu do kraju, chcą go mistrzowie PolskiSensacyjna wiadomość dotarła do Polski. Bartosz Kapustka coraz bliższej powrotu do kraju, chcą go mistrzowie PolskiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. 160 osób zginęło. Tragiczne wiadomości z Polski


Ślub Bartosza Kurka zelektryzował kibiców

Informacje z życia prywatnego Bartosza Kurka zelektryzowały kibiców siatkówki. Wygląda na to, że jeden z najlepszych zawodników w historii reprezentacji Polski wkrótce weźmie ślub. Wskazuje na to zdjęcie zamieszczone przez jego narzeczoną, Annę Grejman w mediach społecznościowych. Była reprezentantka naszego kraju opublikowała na swoim koncie w serwisie Instagram wymowne zdjęcie.

Widzimy na nim jedynie nogi ukochanej słynnego siatkarza, jednak najważniejsze jest, gdzie wykonana została fotografia i jaki towarzyszy jej opis. Anna Grejman podzieliła się zdjęciem z wizyty w krakowskim Domu Mody Ślubnej. Narzeczona Bartosza Kurka przymierzała suknie ślubne i z jej opisu wynika, że szybko znalazła idealną kreację na najważniejszy dzień w życiu pary. - Pierwsza przymiarka i pierwsza sukienka. Dalej nie szukałam - napisała Grejman.

Ślub

Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawyGdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, odebrało nam mowę. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawyCzytaj dalej


Bartosz Kurek i Anna Grejman to jedna z najpopularniejszych par polskiego sportu

Nie wiadomo oczywiście jeszcze, kiedy para może stanąć przed ołtarzem, by przysiąc sobie wieczną miłość, jednak wśród kibiców Bartosza Kurka i fanów siatkówki już zapanowało radosne poruszenie. Sympatyczna para należy do ulubieńców kibiców. Atakujący reprezentacji Polski i jego narzeczona tworzą szczęśliwą parę od wielu lat. Starali się między innymi tak wybierać kluby, w których występują, by być jak najbliżej siebie.

Źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Składki ZUS mocno w górę. Szykują się spore podwyżki, zapłacimy więcej o 552,12 zł
  2. Nadchodzą toksyczne burze z gradem. Fascynujące odkrycie naukowców
  3. Lekarze długo walczyli o życie Fabio Jakobsena. Z samego rana na Tour de Pologne zwołano pilną konferencję prasową
  4. Polski sport w żałobie. Z samego rana dowiedzieliśmy się o śmierci legendy, dawnego selekcjonera
  5. Zatrważające wiadomości potwierdziły się. Koronawirus w reprezentacji Polski, ośrodek został zamknięty
  6. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News