Ślub
Instagram Anna Grejman
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Sierpnia 2020

Bartosz Kurek szykuje się do ślubu. Jego piękna ukochana zdradziła wiele szczegółów, niesamowite, gratulujemy (FOTO)

Ślub Bartosza Kurka, jednej z legend polskiej siatkówki, zelektryzował kibiców. Wygląda na to, że ich ulubieniec szykuje się do wejścia w związek małżeński ze swoją narzeczoną Anną Grejman. Była reprezentantka Polski w siatkówce opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które sugeruje, że para rozpoczęła przygotowania do wielkiej ceremonii.

Ślub jednej z najsłynniejszych par polskiego sportu zbliża się wielkimi krokami. Bartosz Kurek i Anna Grejman są zaręczeni już od 2018 roku, a teraz wygląda na to, że zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. Sugeruje to zdjęcie, jakim podzieliła się z fanami była reprezentantka Polski.

Ślub Bartosza Kurka zelektryzował kibiców

Informacje z życia prywatnego Bartosza Kurka zelektryzowały kibiców siatkówki. Wygląda na to, że jeden z najlepszych zawodników w historii reprezentacji Polski wkrótce weźmie ślub. Wskazuje na to zdjęcie zamieszczone przez jego narzeczoną, Annę Grejman w mediach społecznościowych. Była reprezentantka naszego kraju opublikowała na swoim koncie w serwisie Instagram wymowne zdjęcie.

Widzimy na nim jedynie nogi ukochanej słynnego siatkarza, jednak najważniejsze jest, gdzie wykonana została fotografia i jaki towarzyszy jej opis. Anna Grejman podzieliła się zdjęciem z wizyty w krakowskim Domu Mody Ślubnej. Narzeczona Bartosza Kurka przymierzała suknie ślubne i z jej opisu wynika, że szybko znalazła idealną kreację na najważniejszy dzień w życiu pary. - Pierwsza przymiarka i pierwsza sukienka. Dalej nie szukałam - napisała Grejman.

Ślub

Bartosz Kurek i Anna Grejman to jedna z najpopularniejszych par polskiego sportu

Nie wiadomo oczywiście jeszcze, kiedy para może stanąć przed ołtarzem, by przysiąc sobie wieczną miłość, jednak wśród kibiców Bartosza Kurka i fanów siatkówki już zapanowało radosne poruszenie. Sympatyczna para należy do ulubieńców kibiców. Atakujący reprezentacji Polski i jego narzeczona tworzą szczęśliwą parę od wielu lat. Starali się między innymi tak wybierać kluby, w których występują, by być jak najbliżej siebie.

Źródło: Super Express

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News