Syn
EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 11 Lipca 2020

Syn Witalija Kliczki przeszedł niewiarygodną przemianę. Ale się zmienił, przewyższył już swojego wujka

Syn Witalija Kliczko podbija internet za sprawą zdjęcia, jakie w mediach społecznościowych opublikował jego słynny ojciec. Na fotografii młodemu Maxowi towarzyszy równie słynny co jego tata wujek, a więc Władimir Kliczko. Wrażenie na wszystkich obserwujących profil byłego mistrza świata wagi ciężkiej, zrobił wygląd zaledwie 15-letniego chłopaka. Jak się okazuje, przewyższył on już brata swojego taty. 

Syn byłego mistrza świata w wadze ciężkiej Witalija Kliczki, 15-letni Max stał się bohaterem fotografii, która podbija internet. Na zdjęciu, które jego słynny tata opublikował w serwisie Instagram, możemy zobaczyć, jak chłopiec przewyższa wujka, Władimira Kliczko.

Syn Witalija Kliczko przerósł słynnego wujka

Witalij Kliczko to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w historii boksu. Wraz z bratem, Władimirem, Kliczko dominował na światowych ringach przez kilkanaście lat na przełomie wieków. Były mistrz świata wagi ciężkiej toczył pojedynki z najlepszymi pięściarzami w historii, a na swojej drodze spotkał między innymi Tomasza Adamka, którego pokonał w 2011 roku przez techniczny nokaut.

Po zakończeniu kariery Kliczko postanowił oddać się karierze polityka i został nawet merem Kijowa. O starszym z braci Kliczko zrobiło się ostatnio ponownie głośno za sprawą fotografii, którą postanowił opublikować na swoim koncie w serwisie Instagram. Były czempion pokazał swoim fanom fotografię, na której widzimy jego 15-letniego syna Maxa w towarzystwie wujka Władimira. Młodzieniec jak się okazuje, przerósł już brata swojego taty.

Max Kliczko jest wyższy od Władimira Kliczko

- Mój najmłodszy syn już wyprzedził mojego młodszego brata. Póki co pod względem wzrostu - napisał pod zdjęciem Witalij Kliczko, który najwyraźniej ma nadzieję, że syn pójdzie w ślady jego i wujka i zostanie pięściarzem. Na razie Max Kliczko pobił krewnego jedynie we wzroście. Władimir Kliczko mierzy 198 cm, więc fakt, że chłopak przerósł słynnego wujka w tak młodym wieku, można uznać za nie lada wyczyn.

Syn

Źródło: WP SportoweFakty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News