Sergio Ramos
commons.wikimedia.org/Ruben Ortega/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en/zmiana rozmiaru
Autor Aleksy Kiełbasa - 27 Lipca 2020

Wielkie święto u Sergio Ramosa. Piłkarz Realu Madryt został ojcem. I to po raz czwarty

Sergio Ramos ma kolejny powód do świętowania. Niedawno wraz z Realem wywalczył mistrzostwo Hiszpanii, ale teraz jego sukces nie jest (przynajmniej na razie) związany z futbolem. Kapitan Królewskich już po raz czwarty został tatą. Urodził mu się syn, któremu nadał imię Maximo Adriano.

To był wyśmienity sezon dla Sergio Ramosa. Obrońca w samej La Liga rozegrał 35 spotkań i zdobył w niej aż 11 bramek. To jego najlepsze rozgrywki pod względem strzeleckim - został najskuteczniejszym obrońcą ligi hiszpańskiej. Stoper po 2 latach przerwy zdobył z Realem tytuł mistrza kraju, a przecież w odwodzie zostały jeszcze rozgrywki Ligi Mistrzów. Jednak w ostatnich dniach najwięcej szczęścia prawdopodobnie przyniosło mu życie prywatne, ponieważ Ramos już po raz czwarty został tatą!

Sergio Ramos ponownie tatą

Sergio Ramos wraz z żoną Pilar Rubio, którą piłkarz poślubił w 2019 roku, doczekali się już czterech synów. Najmłodszemu rodzice postanowili nadać imię Maximo Adriano. Jego braćmi są Sergio Junior (2014), Marco (2015) i Alejandro (2018). Jeśli tak dalej pójdzie, to kapitan Realu będzie miał niedługo połową piłkarskiej jedenastki. Dumny tata postanowił podzielić się dobrą nowiną na Instagramie.

Sergio Ramos tata

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy, a młodemu Maximo życzymy dużo zdrowia!

Źródło: Radio Zet Sport

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News