Wiadomości
EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Października 2020

Ohydnie obraziła Justynę Kowalczyk, teraz napisała znowu. Biegaczka zdecydowała, czy pozwie hejterkę do sądu

Wiadomości o sporze z internetową hejterką, w jaki uwikłała się była mistrzyni olimpijska Justyna Kowalczyk, zelektryzowały media. Kobieta otwarcie obraziła sportsmenkę, gdy ta udzieliła wywiadu, w którym krytykowała decyzję Trybunału Konstytucyjnego o uznaniu aborcji eugenicznej za niezgodną z konstytucją. Kowalczyk zagroziła hejterce sądem i domagała się przeprosin. Teraz kobieta odpowiedziała.

Wiadomości zdominowane są przez protesty ws. decyzji Trybunału Konstytucyjnego na temat aborcji eugenicznej. Swoje zdanie na ten temat wyraziła także Justyna Kowalczyk. Emerytowana biegaczka narciarska spotkała z atakiem hejterki, na który odpowiedziała groźbą pozwu sądowego. Hejterka odpowiedziała dawnej mistrzyni olimpijskiej.

Wiadomo już, dlaczego Cezary K. został aresztowany. Miał popełnić porażające przestępstwo, oniemieliśmyWiadomo już, dlaczego Cezary K. został aresztowany. Miał popełnić porażające przestępstwo, oniemieliśmyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski czaruje jak za najlepszych lat. Co za bramka w Ekstraklasie, ręce składają się do oklasków (WIDEO)
  2. Szkoły zostały sparaliżowane, nie mogą funkcjonować. Ogromne problemy uczniów i rodziców, nic nie da się zrobić
  3. Kamil Stoch grzmi przed nowym sezonem Pucharu Świata. "Cel uświęca środki", może zostać najlepszym w historii


Wiadomości. Justyna Kowalczyk straszy hejterkę sądem, ta odpowiada

Najgorętszym tematem w Polsce w ostatnich dniach jest bez wątpienia decyzja Trybunału Konstytucyjnego, który zdecydował, że aborcja eugeniczna jest niezgodna z konstytucją. Decyzja ta wywołała skrajne oburzenie i doprowadziła do fali protestów. Swoje zdanie na ten temat wyraziła m.in. Justyna Kowalczyk.

Była mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich również uważa decyzję Trybunału Konstytucyjnego za niewłaściwą i wyraziła poparcie dla protestujących kobiet. Za swoje stanowisko spotkała się z negatywnymi komentarzami. Spośród nich jeden wyjątkowo się wyróżniał.

- Ależ mi wstyd za ciebie egoistko! Myślisz, że jak ty usunęłaś żywą istotę boską to wszystkie muszą to robić?! - napisała użytkowniczka sieci, która w ten sposób odniosła się do sytuacji z życia prywatnego Justyny Kowalczyk. Sportsmenka kilka lat temu wyznała, że w przeszłości poroniła i straciła dziecko.

Justyna Kowalczyk nie zamierzała darować internetowej hejterce i opublikowała odpowiedź na jej słowa. Kowalczyk domagała się przeprosin za okrutne pomówienie i zagroziła, że jeśli ich nie otrzyma, pozwie kobietę do sądu.

- Wystarczy tych podłych kłamstw i pomówień. Jeśli nie zostanę oficjalnie przeproszona, jutro zgłaszam tą wstrętną zakłamaną osobę do prokuratury. Podłość podłością, ale na pomówienia są paragrafy. Jest pani zupełnym zerem - napisała Kowalczyk.

Artur Boruc pławi się w luksusach. Jego auto kosztuje fortunę, gdy jedzie ulicami stolicy, wszyscy patrzą tylko na niego (FOTO)Artur Boruc pławi się w luksusach. Jego auto kosztuje fortunę, gdy jedzie ulicami stolicy, wszyscy patrzą tylko na niego (FOTO)Czytaj dalej


Była mistrzyni olimpijska walczy z hejtem i wygrywa

W poniedziałek ukazała się odpowiedź kobiety, która we wcześniejszym komentarzu zaatakowała byłą reprezentantkę Polski w biegach narciarskich. Hejterka postanowiła przeprosić Justynę Kowalczyk. Sportsmenka dotrzymała słowa i nie zamierza iść do sądu.

Pani Justyna Kowalczyk. Przepraszam jest mi przykro! - napisała internautka. Kowalczyk potwierdziła, że nie złoży pozwu, ale postanowiła na tym nie kończyć wymiany zdań. Odniosła się do słów kobiety, które wyśmiewały jej pochodzenie.

- Tak to jest z kasiniokami, którzy chcą być górolami. Kompleksy aż biją od ciebie i zarażają innych - napisała kobieta w dalszej części oryginalnego komentarza, w którym atakowała Justynę Kowalczyk. Sportsmenka odpowiedziała w poniedziałek i na ten atak.

- Jeśli pani ma jakieś uprzedzenia do osób urodzonych w Kasinie Wielkiej, to może nam pani wytłumaczy dlaczego? Chcielibyśmy wiedzieć czym podpadliśmy znamienitej góralce. Jestem zdeklarowaną zagórzanką. Absolutnie nie mam zamiaru tego zmieniać. Mój Mąż jest niezwykle dumnym z pochodzenia gdańszczaninem. Mieszkamy pod Tatrami ze względu na świetnych przyjaciół i jedyne góry skaliste w Polsce - napisała Kowalczyk. Wymianę zdań można przeczytać na oficjalnym profilu Justyny Kowalczyk, w tym miejscu.

Źródło: Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowacka ujawniła, co w Sejmie powiedział jej Jarosław Kaczyński. Aż trudno uwierzyć, kogo obraził
  2. Uwaga, ważna zmiana w aplikacji Zoom. Użytkownicy będą znacznie bezpieczniejsi, jest jeden szczegół
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Trzech mężczyzn pchało VW Golfa na autostradzie. Zachowanie ich kolegi było kuriozalne - Wideo
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News