Zdjęcie Martyna Grajber
Instagram - Martyna Grajber
Autor Łukasz Kowalski - 17 Sierpnia 2020

Odważne zdjęcie pięknej polskiej siatkarki. Skąpe bikini i kusząca poza (FOTO)

Zdjęcie reprezentantki Polski rozpaliło internautów. Czołowa polska przyjmująca znalazła chwilę wytchnienia w treningach i postanowiła się podzielić z internautami zdjęciem z basenu. Polka na Instagramie dodała kolejne zdjęcie, które podkreśla jej niesamowitą urodę.

Zdjęcie z podróży, które opublikowała na swoim profilu reprezentacja Polski, zachwyciło fanów. Siatkarka na fotografii kusi swoich fanów niemal całkowicie nagim ciałem. Przyjmująca reprezentacji Polski zapozowała w przydomowym basenie w samym bikini. Fani nie kryją zachwytu nad urodą zawodniczki.

Zdjęcie reprezentantki Polski zachwyciło internautów

Martyna Grajber po raz kolejny rozgrzała swoich fanów na Instagramie. Polska siatkarka, która chętnie chwali się swoim wysportowanym ciałem, dodała kolejne zdjęcie, które pokazuje jej urodę. Grajber zapozowała do zdjęcia, na którym klęczy na materacu w basenie ubrana tylko w bikini w panterkę.

- Kiedy szukasz fajnego ratownika, bo zaraz planujesz własne podtopienie w brodziku dla dzieci. Która tak nie robiła, niech pierwsza rzuci kamieniem. P.S. Czy jest ktoś, kto piękniej i dokładniej, jak na książkowym makeupie, rozświetli nam twarz niż słońce? - napisała Grajber pod najnowszym zdjęciem.

Martyna Grajber po raz kolejny rozgrzała fanów

Kilka tygodni temu siatkarka zachwyciła swoich fanów zdjęciem intymnym zdjęciem z kampera, którym podróżowała po Europie razem ze swoim partnerem, również siatkarzem, Janem Nowakowskim. Polka skrywała się w półmroku, a delikatne światło zarysowało wysportowaną sylwetkę pięknej reprezentantki Polski. To już kolejne odważne zdjęcie opublikowane w sieci przez Grajber.

Grajber w minionym sezonie zdobyła mistrzostwo Polski w drużynie Chemika Police. Młoda siatkarka postanowiła przedłużyć kontrakt ze swoim klubem. W drużynie mistrzyń Polski będzie grała przynajmniej do końca przyszłego sezonu.

Zdjęcia Martyna Grajber

(fot.: Instagram - Martyna Grajber)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News