Żona
Instagram.com/antonelaroccuzzo
Autor - 21 Lipca 2020

Żona Lionela Messiego zaszalała. Zazwyczaj jest skromna, ale tym razem odsłoniła bardzo dużo (FOTO)

Żona Lionela Messiego, Antonela Roccuzzo bardzo dba o swój wizerunek i rzadko udostępnia zdjęcia, czy nagrania, na których odsłania swoje kobiece wdzięki. Z jednej strony wzbudza to duży szacunek wśród jej fanów, jednakże każde zdjęcie, na którym Antonela odsłania choćby kawałek ciała jest przyjmowane z dużym entuzjazmem jej wielbicieli.

Żona jednego z najlepszych zawodników w historii piłki nożnej przyciąga wzrok wielu fanów na całym świecie. Nie może to dziwić, gdy jest się partnerką jednego z najbardziej rozpoznawalnych ludzi na świecie, a do tego piękną, wysportowaną modelką. Pani Roccuzzo nie stara się jednak zyskiwać jeszcze większego rozgłosu rozbieranymi zdjęciami i bardzo dba o swój dobry wizerunek.

Żona Messiego rzadko odkrywa ciało przed obiektywem

Antonela Roccuzzo bardzo dba o swoją rodzinę i stara się nie ujawniać zbyt wielu prywatnych szczegółów ze swojego życia. Wraz z mężem wychowują trójkę dzieci, jednak to właśnie ona więcej zajmuje się ich pociechami, aby Messi w pełni mógł skupić się na swojej niewiarygodnej karierze. Samemu piłkarzowi nie można jednak nic zarzucić, a on sam decyduje się czasami na udostępnianie zdjęć lub wideo z różnych zabaw ze swoimi dziećmi.

Pani Roccuzzo zawodowo zajmuje się modelingiem, jednak w sieci trudno znaleźć zdjęcia z jej sesji zdjęciowych. Sama w swoich mediach społecznościowych również nie umieszcza wielu zdjęć, zwłaszcza takich, na których epatowała by swoimi wdziękami. Te, które udostępnia, wystarczą jednak by ocenić, że żona Messiego potrafi zadbać o swoją formę. Zdarza się, że Antonela Roccuzzo wrzuca fotki właśnie z treningów.

Antonela Roccuzzo dodaje zdjęcie w bikini

Tym razem partnerka najlepszego zawodnika Barcelony postanowiła zachwycić swoich fanów zdjęciem w samych szortach i górnej części bikini. Słońce, piękna figura i szeroki uśmiech to coś, co niezwykle ucieszyło wszystkich wielbicieli pani Roccuzzo. Tym bardziej, że okazję do oglądania takich zdjęć mają oni bardzo rzadko.

Żona

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News