Wypadek żużel
Hejfotografen/Twitter.com
Autor Aleksy Kiełbasa - 5 Października 2020

Dramatyczny wypadek na torze żużlowym. Upadł pod motocykl, a drugi zawodnik po nim przejechał (WIDEO)

Wczoraj w trackie półfinałowego meczu PGE Ekstraligi doszło do dramatycznego wypadku. W spotkaniu na stadionie w Gorzowie Wielkopolski mierzyły się zespoły miejscowej Stali oraz Betardu Sparty Wrocław. Podczas 10 biegu zacięty bój toczyli Niels Kristian Iversen i Tai Woffindend. W pewnym momencie ten pierwszy przewrócił się, a ten drugi dosłownie po nim przejechał swoim motocyklem.

W meczu półfinału PGE Ekstraligi zmierzyły się zespoły Stali Gorzów i Betardu Sparty Wrocław. Rywalizacja układała się zdecydowanie po myśli gorzowian, którzy pewnie wygrali 55:34 i awansowali do ligowego finału. W nim Stal pojedzie z Fogą Unią Leszno, która pokonała Falubaz Zieloną Górę. Jednak w trakcie meczu w Gorzowie doszło do dramatycznego wypadku, przez który wszyscy kibice na stadionie wstrzymali oddech.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch okradziony z wielkiej nagrody? Polak pominięty, wciąż nie dostał ani złotówki, inni dostali fortunę
  2. ZUS wprowadza kluczową zmianę. Przyznawanie zasiłków, emerytur i rent zmieni się na lepsze
  3. Zbigniew Boniek przekazał dramatyczną wiadomość dla trenera reprezentacji. Ujawniono prawdę
Robert Lewandowski bliski zapisania się w historii sportu. Polakowi brakuje bardzo mało, będzie wśród najlepszych?Robert Lewandowski bliski zapisania się w historii sportu. Polakowi brakuje bardzo mało, będzie wśród najlepszych?Czytaj dalej

Wypadek Iversena wyglądał makabrycznie

W 10 biegu meczu Stali ze Spartą Niels Kristian Iversen toczył zaciętą walkę Taiem Woffindenem. Najpierw zawodnicy stykali się motocyklami, a chwilę później Iversen stracił kontrolę nad swoją maszyną i przewrócił się. Woffinden nie miał możliwości, aby zareagować.

Brytyjczyk przejechał po Duńczyku, co wyglądała naprawdę dramatycznie. Stadion w tym momencie zamilkł. Na szczęście nie doszło do tragedii.

Lech Poznań sprzedaje swoją największą gwiazdę. Młody Polak zagra w Premier League, mamy rekord EkstraklasyLech Poznań sprzedaje swoją największą gwiazdę. Młody Polak zagra w Premier League, mamy rekord EkstraklasyCzytaj dalej

Bardziej ucierpiał Woffinden, który przejechał po rywalu

Jak się jednak okazało, to Tai Woffinden wyszedł z tego zdarzenia w gorszym stanie. U Brytyjczyka doszło najprawdopodobniej do złamania piątej kości śródręcza, przez co nie mógł brać dalszego udziału w zawodach. Co ciekawe, Niels Kristian Iversen ma „tylko” stłuczone żebra, a lekarze pozwolili mu jeździć dalej, choć zespół podjął decyzję, że takie ryzyko jest niepotrzebne.

Niektórzy mówią nawet, że Duńczyk nie powinien brać udziału w tym meczu. Iversen raptem tydzień wcześniej również zaliczył poważny wypadek podczas meczu z Toruniu i pojawiły się wątpliwości, co do tego, czy był on w 100% gotowy, aby znów ścigać się na pełnych obrotach.

Źródła: sport, Przegląd Sportowy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Klamka zapadła. Ludzie polecą na Marsa dzięki rewolucyjnej technologii. Aż ciężko uwierzyć w pomysł naukowców
  3. Robert Lewandowski usłyszał zadziwiającą wiadomość. Teraz będzie grał dużo mniej, kibice złapali się za głowy
  4. Adam Małysz zadziwił całą Polskę. Na oczach milionów pokazał nieznaną pasję, nie znaliśmy go od tej strony (WIDEO)
  5. Chelsea pozbywa się piłkarza. Wielkie wzmocnienie ekipy reprezentantów Polski, to będzie hit
  6. Od dzieciństwa mówili jej, że jest brzydka. Teraz codziennie publikuje nowe selfie na Instagramie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News