Przeprosiny Marcin Gortat
Adam Małysz
Youtube/TVP Sport
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 26 Września 2020

Justyna Kowalczyk wyszła za mąż. Adam Małysz błysnął humorem, internauci zwijają się ze śmiechu

Adam Małysz złożył życzenia Justynie Kowalczyk-Tekieli, która niedawno wzięła ślub ze swoim partnerem Kacprem Tekielim. Nasz mistrz nie ograniczył się jednak do oklepanej formułki i postanowił uczcić ważny dzień w życiu polskiej mistrzyni olimpijskiej w wyjątkowy sposób.

Najlepsza polska biegaczka narciarska w historii w czwartek poślubiła swojego partnera Kacpra Tekieli. W mediach społecznościowych pochwaliła się swoim nowym nazwiskiem. Na Instagramie Justyny mogliśmy zobaczyć także kreację, w której zjawiła się w urzędzie.

Adam Małysz złożył życzenia Justynie Kowalczyk-Tekieli

Według planu ślub Justyny Kowalczyk-Tekieli miał odbyć się w maju, jednak ceremonię uniemożliwiła pandemia koronawirusa. Ostatecznie nasza mistrzyni zmieniła stan cywilny 24 września w Gdańsku. - Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli - napisała w mediach społecznościowych polska mistrzyni olimpijska.

Na wpis Kowalczyk zareagowało wielu przedstawicieli środowiska sportowego, m.in. były prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski czy Adam Małysz. - Wspaniała wiadomość. Gratulacje, dużo szczęścia i - mimo Waszego hobby - oby jak najmniej pod górę. Sto lat Młodej Parze - napisał dowcipnie Orzeł z Wisły.

Połączyła ich pasja

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli są parą od ponad roku. Pod koniec 2019 roku po raz pierwszy wspólnie pojawili się publicznie na gali 100-lecia PKOl. Mąż Justyny Kowalczyk, podobnie jak jego żona, kocha góry. Z tą pasją połączył swoją drogę zawodową - jest instruktorem wspinaczki sportowej. W 2018 roku wziął udział w wyprawie, podczas której wyznaczano nową drogę na Broad Peak.

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News