Agnieszka Radwańska
instagram - aradwanska
Autor Łukasz Kowalski - 9 Maja 2020

Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)

Agnieszka Radwańska ciągle jest jedną z najpopularniejszych polskich sportsmenek. Polka pokazała swoim kibicom posiadłości, w które zainwestowała podczas kariery. W willi Radwańskiej nie brakuje basenu, czy olbrzymiej jadalni. Zdjęcia zapierają dech w piersiach.

Agnieszka Radwańska jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich tenisistek. Sportsmenka przez lata brylowała na światowych kortach. W ciągu swojej kariery zarobiła miliony dolarów, które zainwestowała w nieruchomości.

Agnieszka Radwańska miała karierę pełną sukcesów

Agnieszka Radwańska w ciągu swojej kariery wygrała ponad 20 różnych turniejów tenisowych. Jako druga w historii Polka zagrała w finale Wimbledonu. Do tego była chorążym polskiej reprezentacji olimpijskiej podczas ceremonii otwarcia Igrzysk w Londynie w 2012 roku.

Tenisistka urodziła się i wychowała w Krakowie. Jednak podczas swojej bogatej kariery i związanych z nią wyjazdów zagranicznych nie miała czasu nacieszyć się stolicą małopolski. Polka przyznała w 2015 roku, że nie ma czasu na dłuższe pobyty w Polsce, jeżeli przyjeżdża do ojczyzny, to pomieszkuje w Warszawie lub właśnie w Krakowie.

Agnieszka Radwańska jest właścicielką apartamentów na całym świecie

Polka przyznała, że jest właścicielką apartamentów w Krakowie, Warszawie, Sopocie, Zakopanem i Miami! Ma także swój własny hotel w Krakowie. Radwańska W swojej książce Jestem Isia gwiazda przyznała, jaki ma stosunek do pieniędzy. – Szanuję pieniądze, bo kiedyś ich nie miałam. Nie było nic, bo wszystko inwestowaliśmy w tenis. Nie obnoszę się z pieniędzmi, nie szastam nimi na prawo i lewo. Źle bym się wtedy czuła. - napisała.

Nie ma wątpliwości, że Krakowianka swoją karierą zasłużyła na pieniądze, które zarobiła. Tylko w 2015 roku zarobiła na korcie 6 mln dolarów, do tego dochodzą kontrakty sponsorskie i reklamowe. Polka postanowiła zarobione pieniądze zainwestować, dlatego po zakończeniu kariery może mieszkać w każdym zakątku świata.

Jakiś czas temu Polka razem ze swoją siostrą Urszulą, która także jest tenisistą, postanowiły oprowadzić widzów po swoich posiadłościach w jednym z programów telewizyjnych. W ich willi nie zabrakło basenu, a także zdobień dodających posiadłości przepychu.

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News