Agnieszka Radwańska
instagram - aradwanska
Autor Łukasz Kowalski - 9 Maja 2020

Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)

Agnieszka Radwańska ciągle jest jedną z najpopularniejszych polskich sportsmenek. Polka pokazała swoim kibicom posiadłości, w które zainwestowała podczas kariery. W willi Radwańskiej nie brakuje basenu, czy olbrzymiej jadalni. Zdjęcia zapierają dech w piersiach.

Agnieszka Radwańska jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich tenisistek. Sportsmenka przez lata brylowała na światowych kortach. W ciągu swojej kariery zarobiła miliony dolarów, które zainwestowała w nieruchomości.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Adam Kownacki przed szansą walki życia. Były mistrz świata wyzywa go na pojedynekAdam Kownacki przed szansą walki życia. Były mistrz świata wyzywa go na pojedynekCzytaj dalej

Agnieszka Radwańska miała karierę pełną sukcesów

Agnieszka Radwańska w ciągu swojej kariery wygrała ponad 20 różnych turniejów tenisowych. Jako druga w historii Polka zagrała w finale Wimbledonu. Do tego była chorążym polskiej reprezentacji olimpijskiej podczas ceremonii otwarcia Igrzysk w Londynie w 2012 roku.

Tenisistka urodziła się i wychowała w Krakowie. Jednak podczas swojej bogatej kariery i związanych z nią wyjazdów zagranicznych nie miała czasu nacieszyć się stolicą małopolski. Polka przyznała w 2015 roku, że nie ma czasu na dłuższe pobyty w Polsce, jeżeli przyjeżdża do ojczyzny, to pomieszkuje w Warszawie lub właśnie w Krakowie.

Agnieszka Radwańska jest właścicielką apartamentów na całym świecie

Polka przyznała, że jest właścicielką apartamentów w Krakowie, Warszawie, Sopocie, Zakopanem i Miami! Ma także swój własny hotel w Krakowie. Radwańska W swojej książce Jestem Isia gwiazda przyznała, jaki ma stosunek do pieniędzy. – Szanuję pieniądze, bo kiedyś ich nie miałam. Nie było nic, bo wszystko inwestowaliśmy w tenis. Nie obnoszę się z pieniędzmi, nie szastam nimi na prawo i lewo. Źle bym się wtedy czuła. - napisała.

Adam Kownacki przed szansą walki życia. Były mistrz świata wyzywa go na pojedynekAdam Kownacki przed szansą walki życia. Były mistrz świata wyzywa go na pojedynekCzytaj dalej

Nie ma wątpliwości, że Krakowianka swoją karierą zasłużyła na pieniądze, które zarobiła. Tylko w 2015 roku zarobiła na korcie 6 mln dolarów, do tego dochodzą kontrakty sponsorskie i reklamowe. Polka postanowiła zarobione pieniądze zainwestować, dlatego po zakończeniu kariery może mieszkać w każdym zakątku świata.

Jakiś czas temu Polka razem ze swoją siostrą Urszulą, która także jest tenisistą, postanowiły oprowadzić widzów po swoich posiadłościach w jednym z programów telewizyjnych. W ich willi nie zabrakło basenu, a także zdobień dodających posiadłości przepychu.

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szumowski zdradził, na jakim etapie pandemii jest Polska. Jego słowa zadziwiają
  2. Płonie las na Mazowszu. Ogromny pożar. Ogień pojawił się w dwóch miejscach
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. PGE ostrzegło klientów. Niektórzy z nich mogą dostać podejrzanego SMS-a

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News