dziewczyna
instagram.com/dawidkownacki
Autor Mateusz Wysokiński - 7 Maja 2020

Dziewczyna reprezentanta Polski to prawdziwa torpeda. Co za ciało, od samego patrzenia można się zakochać (FOTO)

Dziewczyna reprezentanta Polski oczarowała już tysiące Polaków. Aleksandra Adamczak, która jest wybranką Dawida Kownackiego z Fortuny Duesseldorf jest prawdziwą pięknością. Były piłkarz Lecha Poznań może pochwalić się prawdziwą pięknością u swojego boku, która urodą zdobyła serca męskich fanów piłkarza.

Dziewczyna niejednego reprezentanta Polski mogłaby z powodzeniem startować w wyborach Miss Kraju. Nie da się jednak ukryć, że wybranka serca Dawida Kownackiego z Fortuny Duesseldorf jest wielką pięknością, której może pozazdrościć każdy. Napastnik reprezentacji Polski, który mimo młodego wieku grał z powodzeniem w Lechu Poznań i Sampdorii Genua jest już szczęśliwym tatą i prowadzi swoje życie u boku piękności, która jest wielkim obiektem westchnień fanów jej męża.

Dziewczyna reprezentanta Polski to niesamowita kobieta. Takiej może mu pozazdrościć każdy

Piękna Aleksandra Adamczak, która w przeszłości była fotomodelką "Playboya", jest z pewnością jedną z najpiękniejszych Polek. Kobieta jest kilka lat starsza od piłkarza, co jednak nie przeszkodziło im w stworzeniu niesamowitego związku. Para, która zna się od czasów gry Kownackiego w barwach Lecha Poznań jest już rodzicami, a sam Kownacki został zapamiętany przez kibiców Serie A wspaniałą celebracją w meczu Pucharu Włoch, w którym oznajmił światu, że będzie ojcem.

Rodzina przeżywa obecnie ciężkie chwile z powodu kontuzji reprezentanta Polski, jak też kwarantanny spowodowanej koronawirusem. Sama partnerka piłkarza widzi tutaj jednak pozytyw, ponieważ sam Kowancki ma w końcu czas, aby pomóc jej w zajmowaniu się córeczką.

Dawid Kownacki może liczyć na swoją partnerkę

Mimo że para nie ma ślubu, to dobrze razem żyją w Niemczech. Ostatnio wystąpili nawet w TVP Sport, gdzie w rozmowie z dziennikarską Sylwią Dekiert przekonywali, że pandemia niebezpiecznej choroby bardzo ich zbliżyła, a sami zajęli się wychowaniem dziecka.

- Poświęcamy czas córce - przyznali rodzice w rozmowie z Telewizją Polską.

Dziewczyna

Dziewczyna

Dziewczyna

Dziewczyna

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News