Przeprosiny Marcin Gortat
Jakub Błaszczykowski
youtube.com/łączynaspiłka
Autor Mateusz Wysokiński - 6 Maja 2020

Żona Błaszyczkowskiego to jedna z piękniejszych Polek. Zjawiskowa blondynka namieszała w głowie piłkarza (FOTO)

Jakub Błaszyczkowski żona piłkarza Agata jest jedną z najbardziej anonimowych żon piłkarzy reprezentacji Polski. Mimo że jej ukochany jest cenionym graczem reprezentacji Polski i Wisły Kraków, to zjawiskowa małżonka naszego reprezentanta pozostaje w jego cieniu. Jej zdjęcia pokazują, jak bardzo kocha zawodnika, z którym w 2010 roku zawarła ślub.

Jakub Błaszczykowski żona piłkarza Wisły Kraków jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci w polskim show-biznesie. Agata Błaszczykowska, która unika bycia osobą publiczną jest jedną z najpiękniejszych Polek. Mimo że jej mąż jest jednym z największych gwiazd polskiej ligi i gra od lat w reprezentacji Polski, to sama unika rozgłosu. Mimo to, jej zdjęcia pokazują, jak piękną jest osobą. Nic dziwnego, że były kapitan kadry zakochał się w niej i od 2010 roku tworzy z nią idealne małżeństwo.

Jakub Błaszczykowski żona. Agata Błaszczykowska jest niezwykle anonimowa

Żona Kuby Błaszczykowskiego - Agata, jest jego wybranką od 2010 roku. Wtedy to ówczesny piłkarz BVB Dortmund postanowił związać się ze swoją ukochaną do końca życia. Sama Agata Błaszczykowska wyznała, że poznała zawodnika, podczas jego pierwszego podejścia do gry w Wiśle Kraków. Para po dwóch latach związku zdecydowała się na narzeczeństwo, ale do ślubu czekali aż do 2010 roku.

- Poznaliśmy się przez naszego wspólnego znajomego. To było parę dni przed wylotem Kuby z Wisłą Kraków na obóz na Cypr. W sumie pierwsze nasze spotkanie było po powrocie - wyznała Agata Błaszyczkowska w rozmowie z Pytanie na śniadanie.

Para ma dwoje dzieci, a sama ukochana Kuby Błaszczykowskiego mówi, że jest on prawdziwym ojcem na medal. Podkreśla przy tym jego cierpliwość, jak też wielką miłość, jaką otacza swoje potomstwo.

- Jest strasznie czułym ojcem (...) ale, co mnie zdziwiło, jest też cierpliwym tatą - mówi pani Błaszczykowska.

Agata Błaszczykowska i Kuba Błaszczykowski tworzą bardzo udane małżeństwo

Decyzja o tym, żeby żona Jakuba Błaszczykowskiego nie udzielała się w mediach powstała z inicjatywy obojga małżonków. Sama pani Błaszczykowska nie ukrywa, że nie przeszkadza jej życie w cieniu słynnego męża.

- Nie jesteśmy celebrytami ani lwami salonowymi. Gdy mamy ochotę, idziemy na kolację, choć rzadko to się zdarza. Dom to nasze ulubione miejsce (...) Nie ma nic piękniejszego, jak patrzeć na zdrowo dorastające dzieci - mówi para.

Jakub Błaszczykowski

Jakub BłaszczykowskiJakub Błaszczykowski

fot. Facebook.com/AgataBłaszczykowska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News