Materiał Partnerski
fot. Materiały Partnerskie
Autor Artykuł Sponsorowany - 29 Czerwca 2022

Xiaomi Mi Band 6 - inteligentna opaska z wielkimi możliwościami

Inteligentne opaski to coraz popularniejsza kategoria produktów. Dzięki niższej cenie, prostszej budowie, łatwiejszej obsłudze i mniejszym rozmiarom stały się one atrakcyjną alternatywą dla smartwatchy. Jednym z wiodących graczy na rynku smart bandów jest chińska marka Xiaomi wraz ze swoim bardzo popularnym produktem - Mi Band 6. Jakie funkcje oferuje on swoim użytkownikom? Czemu warto na niego postawić?

Nowy Smartband Xiaomi Mi Band 6 - korzystając z funkcji takich jak monitorowanie snu zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie

Mi Band 6, jak wszystkie inteligentne opaski, jest adresowany przede wszystkim do użytkowników dbających o zdrowie. W przeciwieństwie do wielu bardzo tanich, podstawowych modeli, oferuje jednak wiele funkcji zwykłego smartwatcha. Dużą zaletą opaski od Xiaomi jest też długość pracy na jednym ładowaniu (którą można zwiększyć stosując tryb oszczędzania baterii) oraz duży, kolorowy wyświetlacz ułatwiający korzystanie z jego funkcji.

Xiaomi Mi Band 6 pomoże poprawić wydajność

Jak już wspomnieliśmy, główną grupą docelową Xiaomi Mi Band 6 są osoby prowadzące aktywny tryb życia. W zależności od tego, jaką dyscyplinę uprawiacie, możecie skorzystać z jednego z wielu dedykowanych trybów. Xiaomi przygotowało oprogramowanie z myślą o miłośnikach takich jak bieganie (na dworze i na bieżni), sporty free>

Jak Mi Band 6 ułatwi ci obsługiwanie smartfona?

Jak już wspomnieliśmy, Mi Band 6 pod wieloma względami może zastąpić wam inteligentny zegarek. Urządzenie pozwala między innymi na odbieranie połączeń bez wyciągania telefonu z kieszeni, czytanie nadchodzących wiadomości tekstowych lub przełączanie utworów muzycznych, co szczególnie przydatne okaże się podczas treningów, kiedy nie mamy możliwości lub czasu na obsługę smartfona.

Inteligentne funkcje dla dbających o zdrowie

Xiaomi wyposażyło swoją opaskę w wiele funkcji przydatnych z punktu widzenia osób dbających o zdrowie. W celu zapewnienia dobrego samopoczucia warto wykorzystać takie funkcje jak monitorowanie tętna i jakości snu, a także wykrywanie stresu. Zmiany tętna nie mogą wprawdzie być podstawą do prognozowania jakiejkolwiek choroby, ale często okazują się ważnym sygnałem świadczącym o zmianach w organizmie i konieczności konsultacji z lekarzem.

Śledź parametry podczas ćwiczeń oddechowych

Noszenie urządzenia Mi Band to najlepszy sposób na śledzenie postępów w treningach. Opaska nie tylko wskazuje poziom aktywności wymagany do zachowania dobrej formy, ale też pozwala porównywać ze sobą poszczególne wyniki i ocenić skuteczność strategii. Dzięki tej funkcjonalności można w razie potrzeby wprowadzić zmiany w planie treningowym i uczynić go jeszcze skuteczniejszym.

Czemu warto wybrać smartband Xiaomi?

Mi Band 6 można podsumować w kilku punktach - różnorodność funkcji, zwiększona powierzchnia wyświetlania, długi czas pracy na baterii (zwłaszcza w trybie oszczędzania energii) oraz świetne wzornictwo. To jedna z najciekawszych inteligentnych opasek dostępnych na rynku - warto więc przyjrzeć się jej z bliska i samemu przekonać się, że okaże się pomocna nie tylko podczas treningów.

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News