Agnieszka Radwańska
Fot. Andrew Campbell z Flickr/ CC BY 2.0
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Listopada 2020

Agnieszka Radwańska pokazała swojego małego synka. Internauci nie kryją zachwytu (FOTO)

Agnieszka Radwańska pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie, które rozczuliło wszystkich jej wiernych fanów. Na fotografii była tenisistka pozuje razem ze swoim kilkumiesięcznym synkiem Jakubem. Sportsmenka nie kryje dumy ze swojego dziecka. Fani byli zachwyceni.

Agnieszka Radwańska pokazała na swoim Instagramie zdjęcie, które z miejsca podbiło serca fanów. Popularna “Isia” zapozowała do zdjęcia razem ze swoim synkiem. Chłopiec rośnie jak na drożdżach.

Agnieszka Radwańska pokazała fanom swojego synka

Kilka miesięcy temu Agnieszka Radwańska i jej mąż Dawid Celt zostali po raz pierwszy rodzicami. 27 lipca na świat przyszedł ich synek Jakub. Od tego czasu była tenisistka spełnia się w roli mamy.

Agnieszka Radwańska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i chętnie publikuje kolejne zdjęcia. To właśnie z nich kibice mogą dowiedzieć się, co aktualnie słychać u emerytowanej tenisistki. W ostatnich miesiącach najwięcej oczywiście jest zdjęć z jej małym synkiem.

“Isia” właśnie podzieliła się ze swoimi wiernymi fanami kolejną fotografią. Tym razem zdecydowała się na popularne “selfie” w lustrze. Nie była jednak sama.

Towarzyszył jej oczywiście synek Jakub. Nie da się nie zauważyć, że chłopiec rośnie jak na drożdżach, co zwróciło uwagę internautów. W komentarzach wyrazili oni swoje zdumienie.

Fani zachwyceni Agnieszką Radwańską i jej synem

- Ale ten czas leci - napisała Agnieszka Radwańska w opisie zdjęcia. Dodała też kilka hashtagów, które sugerują, że już jutro chłopiec skończy cztery miesiące. Fani pospieszyli z pozdrowieniami.

Agnieszka Radwańska

"Uroczo", "Ale już duży chłopak", "Słodkie zdjęcie", "Piękna mama". To tylko niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciem Agnieszki Radwańskiej i jej synka. Zdjęcie w krótkim czasie zebrało tysiące polubień.

Agnieszka Radwańska to jedna z najlepszych tenisistek w historii Polski. Na swoim koncie ma dwadzieścia wygranych turniejów WTA i grę w najbardziej prestiżowych rozgrywkach. Była notowana w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodniczek świata.

Po zakończeniu zawodowej kariery w 2018 roku zajęła się karierą w mediach. Wystąpiła m.in. w popularnym programie “Taniec z Gwiazdami”, w którym zajęła szóste miejsce. W 2020 roku wraz z mężem Dawidem Celtem po raz pierwszy zostali rodzicami.

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News