Przeprosiny Marcin Gortat
Adam Małysz Dom
Instagram.com/adammalyszofficial
Autor Łukasz Kowalski - 25 Listopada 2020

Adam Małysz mieszka w prawdziwym pałacu. Dom za miliony złotych, pławi się w luksusach

Adam Małysz bezsprzecznie jest jedną z największych legend polskiego sportu. "Orzeł z Wisły" przez lata był jednym z najlepszych zawodników Pucharu Świata. Dzięki swoim sukcesom na skoczni zarobił także niemałe pieniądze. Te pozwoliły mu na wybudowanie wspaniałego domu, w którym ma ciszę i spokój, której tak bardzo mu brakowało w trakcie jego sportowej kariery.

Adam Małysz trwale zapisał się w historii polskiego sportu. Przez lata był jednym z najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Do tej pory w Polsce cieszy się niesłabnącą popularnością. Dzięki swojej sławie mógł również postawić na inwestycje w przyszłość.

Adam Małysz w domu opływa w luksusy

Jego sukcesy na skoczni wiązały się nie tylko z kolejnymi pucharami i medalami, ale także poważnymi zarobkami. Pieniądze zarobione na skoczni pozwoliły mu na spełnienie jednego ze swoich największych marzeń.

Były polski skoczek dzięki swoim występom, a także kontraktom sponsorskim był w stanie wybudować wspaniały dom, w którym może odpocząć po tych wszystkich latach kariery, w których brakowało mu spokoju.

Małysz swój dom wybudował w rodzinnej Wiśle. Jak informują media, całość kosztowała "Orła z Wisły" ok. 2 miliony złotych. Były polski skoczek w swoim domu może liczyć na ciszę i spokój, a także na wspaniałe górskie widoki.

Dom został zbudowany z cegły sprowadzonej z zagranicy. Małysz do dyspozycji ma trzy sypialnie umieszczone na piętrze. Parter jest zdominowany przez salon, który jest połączony z pokojem kominkowym. W budynku jest także siłownia i sauna.

Wspaniały dom Adama Małysza

Wrażenie rozbić może także posiadłość dookoła domu. "Orzeł z Wisły" ma do dyspozycji wielki taras z ogrodem, na którym latem może trenować. Na kilku zdjęciach z Instagrama byłego polskiego skoczka można zauważyć, że ma zamontowaną siatkę do gry w siatkówkę.

- Wspaniale jest wyjść na taras i ujrzeć piękny widok. A przy tym mam spokój i ciszę. Mam więcej swobody, nie jestem podglądany, gdy robię coś na powietrzu. A ostatnio sporo pracowałem w ogrodzie. Basenu nie będzie. W poprzednim domu był, ale nie sprawdził się, był mało używany. - zdradził kilka lat temu Adam Małysz w rozmowie z "Super Expressem".

Małysz w swoich mediach społecznościowych od czasu do czasu dzieli zdjęciami i nagraniami ze swojego życia domowego. W kwietniu, podczas pierwszej fali epidemii, Małysz pokazał, jak myje wielkie okna, które ma w domu. Były skoczek musiał użyć aż rusztowania, aby dotrzeć do najbardziej niedostępnych okien.

- Zamiast całymi dniami siedzieć na kanapie, postanowiłem być bardziej produktywny. Szyby same się nie umyją, a jak widać trochę ich mamy. Moja żona zajęła się tymi bardziej dostępnymi, natomiast ja wszedłem na rusztowanie i wyczyściłem witrynę. Teraz mamy jeszcze piękniejszy widok na wiślańskie góry i zachody słońca - napisał Małysz.

W swoim domu Małysz wykonuje także drobne prace remontowe. Latem jedna z ulew zniszczyła piękny taras i trawnik byłego skoczka. - Lato jest porą roku, która kojarzy się raczej ze słoneczną, ciepłą pogodą. Niestety - w lecie też zdarzają się ulewy, a ta, która zawitała do Wisły pewnego lipcowego dnia, zmusiła mnie do lekkich poprawek w ogrodzie. Jak wam się podoba moje własnoręcznie zrobione odwodnienie? Robicie takie rzeczy sami, czy raczej korzystacie z usług fachowców? - pytał Małysz swoich fanów w mediach społecznościowych.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News