Andrzej Gołota
youtube.com/przeglad sportowy
Autor Mateusz Wysokiński - 23 Kwietnia 2020

Mamy zdjęcie żony Andrzeja Gołoty z młodości. Nic dziwnego, że stracił dla niej głowę, wygląda jak turbopetarda

Andrzej i Mariola Gołota są szczęśliwym małżeństwem od 1990 roku. Mimo że sportowiec był osobą, która zmagała się w swoim życiu z różnymi problemami, a na ringu był zawzięty, brutalny i agresywny, to dla swojej ukochanej zawsze był osobą pełną miłości i wsparcia. Nic dziwnego, że Pani Mariola zrobiła na bokserze wielkie wrażenie. To, jak wyglądała w młodości odbiera nam mowę.

Andrzej Gołota jest bez wątpienia jedną z największych ikon polskiego boksu. Sportowiec, który przez lata przynosił dumę polskim kibicom sportów walki od 1990 roku jest szczęśliwym małżonkiem. Historia miłości Marioli i Andrzeja Gołotów pokazuje, jak bardzo kobieta jest w stanie wpłynąć na mężczyznę. Nic dziwnego, że znany z potężnej siły bokser stracił dla niej głowe. Na jaw wyciekło stare zdjęcie ukochanej boksera.

DZISIAJ GRZEJE

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Polskie miasto przeżyło prawdziwy dramat. Pseudokibice wyszli na ulice, uciekli przed policją i zapowiadają rewanżPolskie miasto przeżyło prawdziwy dramat. Pseudokibice wyszli na ulice, uciekli przed policją i zapowiadają rewanżCzytaj dalej

Andrzej Gołota. Historia związku z panią Mariolą jest jedną z najpiękniejszych w polskim sporcie

Swoją ukochaną Gołota poznał jeszcze w 1989 roku. Było to przy okazji meczu bokserskiego kadry reprezentacji Polski w Chicago. Na galę, na której występował Andrzej Gołota została zaproszona jego przyszła żona. Wspólny znajomy poznał ich ze sobą i od tej pory, aż do dziś, są ze sobą nierozerwalni. Pani Mariola po latach stwierdziła, że na walce przyszłego męża znalazła się całkowicie przypadkiem i gdyby tego nie zrobiła, to straciłaby miłość swojego życia.

- Niespecjalnie miałam czas. Gdybym się wtedy nie dała przekonać, to bym Andrzeja nie spotkała. Oni zaraz potem wracali do Polski. - mówi małżonka polskiego mistrza.

Porażający gwałt na niepełnoletniej. Gwiazdor piłki nożnej na ławie oskarżonych, straszne szczegółyPorażający gwałt na niepełnoletniej. Gwiazdor piłki nożnej na ławie oskarżonych, straszne szczegółyCzytaj dalej

Pani Mariola opublikowała zdjęcie, które zelektryzowało internautów

Dzisiaj pani Mariola przypomniała sobie stare czasy i postanowiła na swoim Instagramie pokazać zdjęcie z 1992 roku u boku swojego męża. Trzeba przyznać, że pan Andrzej wykazał się wyjątkowo dobrym gustem, a jego szczęśliwe małżeństwo trwa już 30 lat.

Andrzej Gołota

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

źródło : Instagram.com/MariolaGołota

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News