Andrzej Gołota
Facebook
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Marca 2020

Żona Andrzeja Gołoty ujawnia prawdę o problemie boksera. Były sportowiec nie ma wyjścia

Andrzej Gołota po zakończeniu niezwykle barwnej kariery profesjonalnego boksera osiedlił się na stałe w Chicago, gdzie wiedzie spokojne życie wraz z żoną. Pani Mariola w wywiadzie udzielonym dla gazety “Fakt” zdradziła, jak wygląda życie naszego wybitnego boksera w czasie ogólnoświatowej kwarantanny.

Andrzej Gołota w czasie swojej wieloletniej kariery dostarczył nam mnóstwa emocji. “Nadzieja białych” jak mówiło się o Polaku, który przebojem wdarł się do elity sportu zdominowanego przez czarnoskórych zawodników, emeryturę spędza w Chicago, z którym związany jest od wielu już lat. Małżonka naszego utytułowanego zawodnika, pani Mariola, opowiedziała w wywiadzie, że czas przymusowej kwarantanny spowodowanej panującym zagrożeniem epidemicznym nie jest dla jej męża łatwy.

Andrzej Gołota po zakończeniu kariery zamieszkał w Chicago. Były zawodnik musi przebywać w kwarantannie

Stany Zjednoczone wyprzedziły inne kraje w przerażająco smutnej statystyce. Aktualnie są już krajem najbardziej dotkniętym przez pandemię koronawirusa. Do tej pory na terenie kraju zanotowano już prawie 86 tysięcy przypadków zachorowań, a aż 1304 osoby zmarły z powodu infekcji. W Chicago w stanie Illinois po zakończeniu profesjonalnej kariery zamieszkał wraz z małżonką nasz słynny bokser Andrzej Gołota. Pani Mariola udzieliła wywiadu polskiej gazecie “Fakt”, w której zdradziła, że z uwagi na panującą w USA sytuację jej mężowi jest bardzo ciężko.

Legenda boksu nie radzi sobie z przymusową kwarantanną. Małżonka byłego pięściarza opowiedziała o ich życiu

Cała sytuacja, w jakiej znalazł się kraj, jest bardzo przygnębiająca, ale nasz legendarny pięściarz przez przymusową kwarantannę po prostu się nudzi.

- Andrzej strasznie się nudzi, bo siłownie są zamknięte, więc nie ma gdzie ćwiczyć. Nawet już nie może pójść do parku z psem, bo nie chcemy się narażać na niebezpieczeństwo. Dlatego zaczął nałogowo rozwiązywać krzyżówki, ogląda też seriale i komedie - powiedziała Mariola Gołota

Na swoim profilu w serwisie Instagram małżonka najbardziej znanego polskiego boksera w historii opublikowała również krótkie wideo pokazujące, jak słynny “Andrew” zabija czas.

- Lista dla męża na dzisiaj: 1) Odkurzyć psy; 2) Zacerować skarpetki :) - napisała. Na krotkim filmiku widać, jak jej mąż faktycznie odkurza psy.

Andrzej Gołota, mimo że karierę zakończył już kilka lat temu, wciąż stara się dbać o formę. Bardzo frustruje go sytuacja, w której nie może swobodnie udać się na siłownię. W udzielonym wywiadzie pani Mariola przytoczyła również fragment rozmowy między nią i mężem o tym świadczący.

- AG: Na siłownię można? MG: Nie. AG: ***** Koronawirus! - relacjonowała.

Naszemu wybitnemu pięściarzowi i jego małżonce życzymy wytrwałości i oczywiście zdrowia!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News