Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl
Autor Aleksy Kiełbasa - 23 Września 2020

Anna Lewandowska zdradziła, jak pokonała swoje kompleksy. "Z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie czego chce"

Anna Lewandowska to kobieta sukcesu. Jednak nie zawsze jej życie było usłane różami. Trenerka na swoim Instagramie zdobyła się ostatnio na wyznanie, w którym przyznaje, że jako młoda dziewczyna miała kompleksy. Żona Roberta Lewandowskiego wyjawiła, jak udało jej się z nimi wygrać i radzi Polkom jak zbudować dużą pewność siebie.

Anna Lewandowska już gdy była nastolatką odnosiła pierwsze sukcesy w swojej karierze. W 2005 roku została wicemistrzynią polski juniorów w karate, a rok później zdobyła brązowy medal na mistrzostwach Europy kadetów. Jednak w 2009 roku osiągnęła swój największy sukces, gdy została indywidualną mistrzynią Europy seniorów w karate. Ponadto Lewa ma na koncie 38 medali mistrzostw Polski oraz MŚ i ME zdobytych w drużynie. Swoją przygodę ze sztukami walki zakończyła w 2014 roku. Mimo tych licznych osiągnięć Anna Lewandowska przyznaje, że męczyły ją kompleksy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. To już oficjalne. Legia Warszawa ma nowego trenera, Czesław Michniewicz poprowadzi mistrzów Polski
  2. Oszukał sklep na 2 złote. Nastolatek z więzienia może wyjść dopiero przed trzydziestką
  3. Anna Lewandowska pochwaliła się nowymi butami. Cena zwala z nóg, zwykły Polak musi na nie pracować ponad miesiąc
Reprezentant Polski zwolniony z klubu SMS-em. Nie miał pojęcia, że zarząd chce się go pozbyćReprezentant Polski zwolniony z klubu SMS-em. Nie miał pojęcia, że zarząd chce się go pozbyćCzytaj dalej

Anna Lewandowska to kobieta sukcesu

Po karierze w karate, Anna Lewandowska skupiła się na własnym biznesie. Żona Roberta Lewandowskiego stworzyła jedną z najpopularniejszych marek w Polsce. Anna Lewandowska stara się dbać o zdrowy tryb życia Polek i uchodzi dla wielu pań za autorytet w kwestii treningów i żywienia. Lewa czuje się szczęśliwą kobieta, co regularnie podkreśla za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Jednakże ostatnio Lewandowska wyznała, że dopiero po pewnym czasie stała się silną i pewną siebie kobietą.

73-letni polski działacz i biznesmen poderwał 25-latkę. Ponętna piękność mogłaby być jego wnuczką (FOTO)73-letni polski działacz i biznesmen poderwał 25-latkę. Ponętna piękność mogłaby być jego wnuczką (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska miała kompleksy. Wyznaje jak sobie z nimi poradziła

W jednym ze swoich ostatnich postów na Instagramie Anna Lewandowska wraca wspomnieniami do czasów młodości, gdy borykała się z różnymi kompleksami.

„Dobrze pamiętam czas, w którym jako nastolatka mieszkałam w Podkowie Leśnej. Roztargniona Ania borykała się z tymi samymi wątpliwościami i kompleksami, co każda dziewczyna" - pisze.

Trenerka ujawniła także, jak stała się silną kobietą i w jaki sposób udało się jej pozbyć kompleksów.

„Dojrzewając nabrałam pewności siebie, uświadomiłam sobie, że z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie czego chce. Po prostu lubi i docenia to, jaka jest! WYPISYWAŁAM swoje mocne strony, a następnie CZYTAŁAM tę listę na głos. W chwilach zwątpienia, powracających wątpliwości, sięgam do moich zapisków” - napisała żona Roberta Lewandowskiego.

Lewa wskazała również od czego kobiety, które nie radzą sobie z kompleksami powinny zacząć budowę „silnej ja”.

„Zacznijmy od początku...
Wypisz proszę 3 CECHY, które cenisz w sobie. Na mojej liście znalazły się: pracowitość, pozytywne nastawienie, dyscyplina...” - napisała Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska Insta

Źródło: Anna Lewandowska/Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Koszmarny wypadek. Ten kierowca w nietypowy sposób wjechał na autostradę. O krok od wielkiej tragedii
  2. Znalazł gigantyczne gniazdo szerszeni i osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych owadów w budynku [wideo]
  3. Luis Suarez odchodzi z Barcelony. W końcu znalazł nowy klub, jego nazwa to wielkie zaskoczenie
  4. Byłe gwiazdy Legii Warszawa zniszczyły Vukovicia w mediach społecznościowych. Kibice są wściekli
  5. Robert Lewandowski nagle opuścił trening Bayernu Monachium. Znamy powód jego nieobecności
  6. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News