Arnold Schwarzenegger
Flickr
Autor Mateusz Dziubiński - 10 Maja 2020

72-letni Arnold Schwarzenegger pokazał co potrafi. Sylvester Stallone może tylko pozazdrościć (WIDEO)

Arnold Schwarzenegger to nie tylko jeden z najpopularniejszych aktorów wszech czasów, ale w przeszłości również utytułowany sportowiec. “Arnie” jest jednym z najlepszych kulturystów w historii. Dla 72-latka wciąż niezwykle ważne jest utrzymanie odpowiedniej formy fizycznej, co udowodnił na filmiku, który pojawił się na Instagramie. 

Arnold Schwarzenegger mimi 72-lat na karku nie przestaje imponować. Słynny gwiazdor kina akcji podzielił się ze swoimi fanami filmem, na którym widać, że upływający czas nie osłabił jego siły. Pod wrażeniem popisów kolegi był nie mniej znany Sylvester Stallone.

Arnold Schwarzenegger pochwalił się niesamowitym wyczynem

Pochodzący z Austrii aktor od niemal czterdziestu lat jest jedną z największych gwiazd Hollywood. Filmy z udziałem Schwarzeneggera przez lata były jednymi z najchętniej oglądanych produkcji. Dziś tytuły takie jak Predator, Terminator, Conan Barbarzyńca czy Komando uznawane są za klasyki kina akcji. Nie wszyscy jednak uświadamiają sobie fakt, że muskuły, które możemy oglądać w filmach z udziałem aktora, nie są efektem treningów do roli, a życia poświęconego sportowi.

Arnold Schwarzenegger jest bowiem jednym z najbardziej utytułowanych kulturystów w historii. Wygrał między innymi najbardziej prestiżowe z konkursów tej dyscypliny, czyli zawody i Mister Universe i Mister Olympia, w którym nie miał sobie równych aż siedmiokrotnie! Przez wszystkie lata kariery na dużym ekranie Schwarzenegger skrupulatnie dbał o utrzymanie formy. Dziś, mając 72-lata, robi to nadal.

Fani byli pod wrażeniem filmu opublikowanego przez aktora

Aktor opublikował na swoim Instagramie filmik, na którym pokazuje kilka prostych ćwiczeń na rozciąganie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że podczas treningu Schwarzenegger znajduje się w nietypowej pozycji. Gwiazdor mimo poważnego wieku zrobił szpagat! Obserwujący go internauci byli pod ogromnym wrażeniem. "Elastyczność jest równie ważna jak skakanie" - napisał pod filmem.

Słynący z zamiłowania do cygar, które towarzyszy mu również na nagraniu, oczywiście tylko udawał. Nogi widoczne na kuchennym blacie należą do odpowiednio ułożonego manekina. Sam Schwarzenegger stał po prostu w takim miejscu, by sprawiać odpowiednie wrażenie. Koledze nie dał się zwieść inny legendarny artysta Sylvester Stallone, który wymownie skomentował żartobliwy występ emerytowanego kulturysty.

"Bardzo imponujący gumowy mężczyzna" - napisał znany z roli między innymi Roky’ego aktor.

Cieszymy się, że sympatycznym gwiazdorom mimo panującej na świecie sytuacji nie brakuje energii i dobrego humoru. Oby tak dalej!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News