Michał Pol Rapuje
screen - youtube.com/MichalPol
Autor Łukasz Kowalski - 7 Maja 2020

Michał Pol podjął wielkie wyzwanie. Dziennikarz nagrał piosenkę. Fani są zachwyceni (WIDEO)

Michał Pol bije rekordy popularności wśród polskich widzów. Dziennikarz nie obawia się nowych technologii i trendów z nimi związanych. teraz Pol zaprezentował widzom swoje umiejętności w popularnym internetowym wyzwaniu. Kibice nie ryją zachwytu.

Michał Pol to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy sportowych. Przez lata kierował "Przeglądem Sportowym" jako redaktor naczelny, a także prowadził program "Misja Futbol". Równie dobrze co w tradycyjnych mediach odnalazł się w erze nowych mediów. Jego kanał YouTubie regularnie śledzą tysiące widzów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Kiedy zobaczyliśmy dom Kamila Stocha, odebrało nam mowę. Prawdziwy pałac, tyle pokoi, że można się zgubić (FOTO)Kiedy zobaczyliśmy dom Kamila Stocha, odebrało nam mowę. Prawdziwy pałac, tyle pokoi, że można się zgubić (FOTO)Czytaj dalej

Michał Pol i jego koledzy z kanału sportowego biją rekordy wyświetleń

Pod koniec ubiegłego roku Michał Pol poinformował, że razem z Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim i Krzysztofem Stanowskim zakłada "Kanał Sportowy" na Youtubie. Projekt dziennikarzy spodkał się z dużym zainteresowaniem widzów, i po ponad dwóch miesiącach istnienia ich produkcje wyświetlono prawie 20 milionów razy.

Michał Pol jest popularnym w polskim internecie dziennikarzem sportowym. Jako jeden z pierwszych założył kanał na YouTubie i zaczął aktywniej działać w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwalił się swoim wykonaniem popularnego wyzwania, które zachęca jednocześnie do wsparcia polskiej służby zdrowia, która walczy z epidemią koronawirusa.

#Hot16Challenge2 trafił do świata sportu

Teraz do świata sportu trafił popularny w internecie challange. W ubiegłym tygodniu raper Solar zapoczątkował drugą edycję #Hot16Challenge. Wyzwanie polega na napisaniu i zarapowaniu 16 wersów. Udział wzięli najpopularniejsi polscy raperzy tacy jak Taco Hemingway czy Quebonafide, ale również ludzie muzyki jak np. Dawid Podsiadło.

Swoje wykonanie #Hot16Challenge2 zaprezentował też piłkarz Lecha Poznań - Tymoteusz Puchacz. Wyzwanie podobnie jak do piłkarzy trafiło też do polskich dziennikarzy sportowych. Jedna z sieci sklepów elektronicznych nominowała Michała Pola do podjęcia wyzwania, a ten swoje umiejętności zaprezentował na swoim kanale na YouTubie.

Piłkarz Lecha zaskoczył wszystkich kibiców. Rapem chce pomóc z COVID-19 (WIDEO)Piłkarz Lecha zaskoczył wszystkich kibiców. Rapem chce pomóc z COVID-19 (WIDEO)Czytaj dalej

To może nie być koniec #Hot16Challenge2 w polskim sporcie, bowiem Puchacz nominował do wykonania zadania m.in. Wojciecha Szczęsnego, Bartosza Kapustkę oraz „piłkarskiego Taco Hemingwaya” - Jakuba Modera. Z kolei Michał Pol nominował m.in.: Mateusza Klicha, gracza angielskiego Leeds United, a także swojego kolegę z "Kanału Sportowego" Krzysztofa Stanowskiego.

Akcja zbiera środki dla polskich lekarzy

Cała akcja #Hot16Challenge2 polega nie tylko na rapowaniu. Z wydarzeniem wiąże się też zbiórka pieniędzy dla polskich lekarzy, którzy walczą z epidemią koronawirusa w Polsce. W akcji zebrano już ponad 800 tysięcy złotych. Do zbiórki raperzy zapraszają też słuchaczy. Akcję wsparło ponad 20 tysięcy osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News