Michał Pol Rapuje
screen - youtube.com/MichalPol
Autor Łukasz Kowalski - 7 Maja 2020

Michał Pol podjął wielkie wyzwanie. Dziennikarz nagrał piosenkę. Fani są zachwyceni (WIDEO)

Michał Pol bije rekordy popularności wśród polskich widzów. Dziennikarz nie obawia się nowych technologii i trendów z nimi związanych. teraz Pol zaprezentował widzom swoje umiejętności w popularnym internetowym wyzwaniu. Kibice nie ryją zachwytu.

Michał Pol to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy sportowych. Przez lata kierował "Przeglądem Sportowym" jako redaktor naczelny, a także prowadził program "Misja Futbol". Równie dobrze co w tradycyjnych mediach odnalazł się w erze nowych mediów. Jego kanał YouTubie regularnie śledzą tysiące widzów.

Michał Pol i jego koledzy z kanału sportowego biją rekordy wyświetleń

Pod koniec ubiegłego roku Michał Pol poinformował, że razem z Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim i Krzysztofem Stanowskim zakłada "Kanał Sportowy" na Youtubie. Projekt dziennikarzy spodkał się z dużym zainteresowaniem widzów, i po ponad dwóch miesiącach istnienia ich produkcje wyświetlono prawie 20 milionów razy.

Michał Pol jest popularnym w polskim internecie dziennikarzem sportowym. Jako jeden z pierwszych założył kanał na YouTubie i zaczął aktywniej działać w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwalił się swoim wykonaniem popularnego wyzwania, które zachęca jednocześnie do wsparcia polskiej służby zdrowia, która walczy z epidemią koronawirusa.

#Hot16Challenge2 trafił do świata sportu

Teraz do świata sportu trafił popularny w internecie challange. W ubiegłym tygodniu raper Solar zapoczątkował drugą edycję #Hot16Challenge. Wyzwanie polega na napisaniu i zarapowaniu 16 wersów. Udział wzięli najpopularniejsi polscy raperzy tacy jak Taco Hemingway czy Quebonafide, ale również ludzie muzyki jak np. Dawid Podsiadło.

Swoje wykonanie #Hot16Challenge2 zaprezentował też piłkarz Lecha Poznań - Tymoteusz Puchacz. Wyzwanie podobnie jak do piłkarzy trafiło też do polskich dziennikarzy sportowych. Jedna z sieci sklepów elektronicznych nominowała Michała Pola do podjęcia wyzwania, a ten swoje umiejętności zaprezentował na swoim kanale na YouTubie.

To może nie być koniec #Hot16Challenge2 w polskim sporcie, bowiem Puchacz nominował do wykonania zadania m.in. Wojciecha Szczęsnego, Bartosza Kapustkę oraz „piłkarskiego Taco Hemingwaya” - Jakuba Modera. Z kolei Michał Pol nominował m.in.: Mateusza Klicha, gracza angielskiego Leeds United, a także swojego kolegę z "Kanału Sportowego" Krzysztofa Stanowskiego.

Akcja zbiera środki dla polskich lekarzy

Cała akcja #Hot16Challenge2 polega nie tylko na rapowaniu. Z wydarzeniem wiąże się też zbiórka pieniędzy dla polskich lekarzy, którzy walczą z epidemią koronawirusa w Polsce. W akcji zebrano już ponad 800 tysięcy złotych. Do zbiórki raperzy zapraszają też słuchaczy. Akcję wsparło ponad 20 tysięcy osób.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News