Artur Szpilka
Instagram Kamila Wybrańczyk
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 8 Listopada 2020

Narzeczona Artura Szpilki pokazała odważne fotki z sypialni. Drapieżna sesja zdjęciowa rozgrzeje każdego (FOTO)

Artur Szpilka nie może na razie pojawić się w ringu z uwagi na niedawno przebytą kontuzję. Uwagę fanów sportów walki przyciąga jednak jego narzeczona, Kamila Wybrańczyk. Celebrytka rzuciła wyzwanie Marcie Linkiewicz i już niedługo stanie z nią do walki podczas gali Fame MMA. Na razie jednak ukochana słynnego boksera kolejny raz zaskoczyła kibiców odważnymi zdjęciami, jakie opublikowała w serwisie Instagram. 

Artur Szpilka stanie w narożniku swojej narzeczonej Kamili Wybrańczyk, gdy ta zadebiutuje na gale Fame MMA w starciu z Martą Linkiewicz. Nim celebrytka przystąpi do walki, kolejny raz zszokowała Polaków. Pokazała odważne zdjęcia ze swojej sypialni.

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk - słynna para polskiego sportu

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala organizacji Fame MMA. Kibice nie mogą się doczekać kolejnych walk z udziałem celebrytów i osób znanych z działalności w internecie. Podczas wydarzenia, które zaplanowano na 21 listopada, dojdzie do ciekawych starć.

Jedną z atrakcji wieczoru będzie bez wątpienia pożegnalny pojedynek Marcina Najmana. “El Testosteron” postanowił zakończyć karierę, a jego ostatnim przeciwnikiem będzie Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. To jednak nie jedyna ciekawie zapowiadająca się walka.

Podczas najbliższej gali dojdzie najprawdopodobniej do debiutu w oktagonie słynnej narzeczonej Artura Szpilki. Kamila Wybrańczyk rzuciła wyzwanie patogwieździe Fame MMA Marcie Linkiewicz. Kontrowersyjna celebrytka zgodziła się na walkę.

Starcie pań cieszy się wielkim zainteresowaniem, jednak nadal nie wiadomo, czy dojdzie do niego już teraz. Wszystko z powodu zabiegu, jaki kilka tygodni temu przeszła ukochana Artura Szpilki. Kamila Wybrańczyk zdecydowała się zmniejszyć sobie piersi.

Gwiazda Instagrama zdradziła, że implanty, które wszczepiono jej kilka lat temu, mocno utrudniają jej przygotowania do walki. Wybrańczyk zdecydowała się zatem cofnąć zmianę w swoim ciele i zmniejszyła sobie piersi. Efektami chwali się dumnie w mediach społecznościowych.

Kamila Wybrańczyk chwali się ciałem po operacji na Instagramie

Jej fani już kilkukrotnie mieli okazję podziwiać swoją ulubienicę po zabiegu. Kamila Wybrańczyk chętnie wrzuca odważne zdjęcia do sieci. Właśnie zrobiła to po raz kolejny.

Narzeczona Artura Szpilki pokazała się internautom w bardzo odważnym wydaniu. Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcia wykonane w łóżku w jej sypialni. Fotografie z miejsca przyciągnęły uwagę fanów.

Na zdjęciach widzimy Wybrańczyk pozującą w łóżku w skąpym body. Kobieta dumnie eksponuje swoje pośladki, a także biust, który, jak wspominaliśmy, postanowiła zmniejszyć. Zmiana spodobała się najwyraźniej jej fanom, gdyż zwracali oni uwagę w komentarzach, że kobieta wygląda dzięki temu bardziej naturalnie.

Artur Szpilka

Artur Szpilka

Artur Szpilka

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News