Artur Szpilka zdjęcie
instagram artur szpilka
Autor Łukasz Kowalski - 23 Grudnia 2020

Artur Szpilka pokazał swoją siostrę. Aż trudno uwierzyć, jak bardzo są podobni, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)

Artur Szpilka dopiero za kilka miesięcy wróci na ring, ale wciąż pozostaje bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych. Polski bokser na Instagramie po raz kolejny pokazał, jak zżyty jest ze swoją rodziną. Pięściarz pochwalił się zdjęciami jednej z sióstr. Podobieństwo między rodzeństwem jest uderzające.

⦁ Artur Szpilka po raz kolejny zachwycił kibiców na swoim Instagramie
⦁ Polski bokser po raz kolejny pokazał, jak bardzo przywiązany jest do swojej rodziny
⦁ Zdjęcie siostry pięściarza wywołało poruszenie w internecie
⦁ Fani podkreślają niezwykłe podobieństwo Artura do swojej siostry

Artur Szpilka po raz kolejny zachwycił kibiców na swoim Instagramie. Bokser co jakiś czas pokazuje, jak bardzo zżyty jest ze swoją rodziną. W przeszłości na jego profilu pokazywał m.in.: zdjęcia ze wspólnego dzieciństwa. Pięściarz ma dwóch braci i dwie siostry.

Szpilka pokazał teraz aktualne zdjęcie z jedną ze swoich sióstr. Polski pięściarz na swoim Instagramie pokazał dokładną relację z wyjazdu do rodzinnego domu. Odwiedził także swojego byłego trenera.

Artur Szpilka pokazał siostrę. Uderzające podobieństwo

Uwagę fanów przykuła jednak siostra zawodnika. Na jednym ze zdjęć bokser zapozował razem ze swoją siostra Pauliną. Fani w komentarzach zauważają, że podobieństwo między rodzeństwem jest tak ogromne, że mogliby być bliźniakami.

Siostra znanego boksera nie jest tak aktywna w mediach społecznościowych, jak brat, ale i tak ma pokaźne grono obserwujących na Instagramie. Konto Pauliny Szpilki obserwuje ponad 1000 użytkowników.

Dla boksera to kilka ostatnich dni, w których może odpocząć. Niedługo rozpocznie przygotowania do kolejnej walki. Przez kilka ostatnich miesięcy Szpilka dochodził do zdrowia po kontuzji i operacji barku z kwietnia tego roku.

Szpilka po raz ostatni w ringu pojawił się w marcu ubiegłego roku, kiedy na gali w Łomży w skandalicznych okolicznościach pokonał Ukraińca Sergieja Radczenkę. Polski bokser zapowiada swój powrót na ring na wiosnę tego roku.

Szpilka już niedługo wróci na ring

- Na razie docieram się z trenerem i czekam na datę walki. Wiadomo, że w kuluarach pracują nad moją walką w marcu. W czerwcu jest ostateczny czas, żebym stoczył walkę, także prawdopodobnie wrócę pod koniec marca - wyznał Szpilka w rozmowie z Polsatem Sport.

Pojawiły się głosy, że do kolejnej walki Szpilki może dojść jeszcze w lutym przyszłego roku. Przemysław Garczarczyk z Polsatu Sport informował, że następnym rywalem Szpilki miałby być Aleksiej Papin.

Informacje dziennikarza szybko skomentował sam Szpilka. W swoim wpisie zauważył, że obecnie nie mieści się w limicie wagowym kategorii, w której miałaby odbyć się walka. W kategorii cruiser limit wynosi 90,7 kg, czyli 20 mniej niż waży obecnie polski pięściarz.

Do tego pięściarz wspiera swoją narzeczoną w przygotowaniach do jej debiutu w sportach walki. Kamila Wybrańczyk w najbliższych miesiącach ma się zmierzyć podczas Fame MMA z Martą Linkiewicz. Data ani karta walk następnej gali nie są jeszcze znane.

Artur Szpilka zdjęcie

Artur Szpilka zdjęcie

fot.: Instagram/artur_szpilka/szpilkapaulina

Przepis

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News