Bartosz Kurek
instagram.com/BartoszKurek
Autor Mateusz Wysokiński - 20 Kwietnia 2020

Ukochana Bartosza Kurka to prawdziwa petarda."Chwalenie się Twoją sylwetką powinno być zabronione" (FOTO)

Bartosz Kurek i jego ukochana - Anna Grejman, spędzają razem czas w obliczu epidemii koronawirusa. Z racji tego, że reprezentant Polski jest zawodnikiem klubu z Serie A, to wraz z ukochaną spędzają czas w swoim włoskim mieszkaniu. Izolacja bardzo służy Grajman, która pokazała dziś na Instagramie swoją figurę. Fani nie mogą wyjść z podziwu, Ukochana Bartosza Kurka jest bezapelacyjnie jedną z najpiękniejszych Polek.

Bartosz Kurek i jego ukochana od miesiąca nie wydostają się z włoskiego mieszkania gracza reprezentacji Polski. O ile wszystkim brakuje już sportu, a sami zawodnicy najchętniej wróciliby na boiska, o tyle wszyscy muszą jeszcze poczekać. Ukochana gracza naszej kadry nie może narzekać na kwarantannę, która jej bardzo służy. Anna Grajman opublikowała dzisiaj wpis na Instagramie, na którym pochwaliła się, co robi w tym ciężkim czasie, a także zamieściła swoje zdjęcie, które wprost odbiera dech. Tak pięknej kobiety nie widzieliśmy od dawna.

Bartosz Kurek jest prawdziwym szcześciarzem. Anna Grajman kusi swoim zdjęciem na Instagramie

Ukochana reprezentanta Polski wyznała, że w tym ciężkim dla świata czasie wraz z mężem umilają sobie czas dobrym jedzeniem i alkoholem. Para mimo izolacji we włoskim mieszkaniu Bartosza Kurka czuje się bardzo dobrze i nawet starają się unikać kłótni, dzięki czemu bardzo się do siebie zbliżyli.

- Pytacie jak u mnie, a nawet jeśli nie pytacie to nic i tak Wam powiem. Sytuacja w liczbach ma się następująco: 44 dzień, 2kg na plusie (muscles ofc), 0 kłótni (how it is possible?), 5 butelek wina (bo Italia, wiadomo), ilość pizzy- way too much, 1mln niezapomnianych chwil (to Bartozy wymyślił nie ja lol) jak u Was? - napisała Grajman na Instagramie.

Bartosz Kurek to prawdziwy szczęściarz. Nad zdjęciem ukochanej rozpływają się internauci

Do wpisu na Instagramie, Grajman dodała swoje zdjęcie, prezentujące jej bardzo dobrą formę. Zważając na to, że celebrytka przyznała się do jedzenia dużej ilości pizzy i degustowania win, to jej figura wygląda wprost obłędnie.

- Chwalenie się taką idealną sylwetką powinno być zabronione - napisał jeden z internautów.

- Ale te dwa kilogramy to u Bartka, prawda? Bo u Ciebie to ich nie widać - komentuje formę Grajman inny z internautów.

Bartosz Kurek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News