Bartosz Kurek: narzeczona
Instagram - Anna Grejman
Autor Piotr Bernaciak - 20 Maja 2020

Narzeczona Bartosza Kurka wygląda oszałamiająco. Co za sylwetka, mogłaby jej pozazdrościć każda Polka (FOTO)

Bartosz Kurek: narzeczona naszego znakomitego siatkarza regularnie udziela się w mediach społecznościowych, dzięki czemu może cieszyć się wiernym gronem fanów. Sama również nie zamierza pozostawać jedynie w cieniu słynnego chłopaka i również robi karierę w świecie sportu.

Bartosz Kurek: narzeczona naszego najbardziej rozpoznawalnego siatkarza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród użytkowników mediów społecznościowych. Kobieta bardzo chętnie udziela się na Instagramie, gdzie zwraca się do swoich fanów i fanek. Z pewnością nie może ona być uznawana za postać anonimową w świecie sportu, w który także jest zaangażowana.

Anna Grejman przez wiele lat pracowała na swoją reputację jako jedna z najlepszych polskich siatkarek. Dzięki doskonałym występom w barwach polskich klubów udało jej się skupić na sobie uwagę kibiców, którzy doceniali ją za świetną grę.

Bartosz Kurek: narzeczona siatkarza jest piękną kobietą

Anna Grejman już od 2006 roku występuje w seniorskich rozgrywkach siatkarskich. W 2013 roku jej formę dostrzegł nawet selekcjoner reprezentacji Polski, dając jej zadebiutować w oficjalnym meczu. Od tego czasu Grejman cieszy się jeszcze większym respektem ze strony polskich kibiców siatkówki. Informacje o jej związku z Bartoszem Kurkiem wyszły na jaw kilka lat temu.

Obecnie para mieszka ze sobą i spędza czas razem podczas kwarantanny. Anna Grejman czasowo zawiesiła swoją karierę, nie podając konkretnych powodów, jednak nawet pomimo braku rozgrywania spotkań fani wciąż o niej nie zapominają. Kobieta jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zamieszcza wiele zdjęć, ale również porad na temat zdrowego trybu życia.

Bartosz Kurek: narzeczona udziela się w mediach społecznościowych

ZOBACZ ZDJĘCIA NARZECZONEJ BARTOSZA KURKA, ANNY GREJMAN:

Bartosz Kurek: dziewczyna

Bartosz Kurek: dziewczyna

Bartosz Kurek: dziewczyna

(źródło: Instagram - Anna Grejman)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News