Bartosz Kurek: narzeczona
Instagram - Anna Grejman
Autor Piotr Bernaciak - 20 Maja 2020

Narzeczona Bartosza Kurka wygląda oszałamiająco. Co za sylwetka, mogłaby jej pozazdrościć każda Polka (FOTO)

Bartosz Kurek: narzeczona naszego znakomitego siatkarza regularnie udziela się w mediach społecznościowych, dzięki czemu może cieszyć się wiernym gronem fanów. Sama również nie zamierza pozostawać jedynie w cieniu słynnego chłopaka i również robi karierę w świecie sportu.

Bartosz Kurek: narzeczona naszego najbardziej rozpoznawalnego siatkarza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród użytkowników mediów społecznościowych. Kobieta bardzo chętnie udziela się na Instagramie, gdzie zwraca się do swoich fanów i fanek. Z pewnością nie może ona być uznawana za postać anonimową w świecie sportu, w który także jest zaangażowana.

Anna Grejman przez wiele lat pracowała na swoją reputację jako jedna z najlepszych polskich siatkarek. Dzięki doskonałym występom w barwach polskich klubów udało jej się skupić na sobie uwagę kibiców, którzy doceniali ją za świetną grę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Żałoba w rodzinie zasłużonego byłego trenera reprezentacji Polski. Stracił najbliższą osobę, kibice składają kondolencjeŻałoba w rodzinie zasłużonego byłego trenera reprezentacji Polski. Stracił najbliższą osobę, kibice składają kondolencjeCzytaj dalej

Bartosz Kurek: narzeczona siatkarza jest piękną kobietą

Anna Grejman już od 2006 roku występuje w seniorskich rozgrywkach siatkarskich. W 2013 roku jej formę dostrzegł nawet selekcjoner reprezentacji Polski, dając jej zadebiutować w oficjalnym meczu. Od tego czasu Grejman cieszy się jeszcze większym respektem ze strony polskich kibiców siatkówki. Informacje o jej związku z Bartoszem Kurkiem wyszły na jaw kilka lat temu.

Obecnie para mieszka ze sobą i spędza czas razem podczas kwarantanny. Anna Grejman czasowo zawiesiła swoją karierę, nie podając konkretnych powodów, jednak nawet pomimo braku rozgrywania spotkań fani wciąż o niej nie zapominają. Kobieta jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zamieszcza wiele zdjęć, ale również porad na temat zdrowego trybu życia.

Łukasz Piszczek odejdzie z Borussii Dortmund. Padła konkretna data, to naprawdę niedługoŁukasz Piszczek odejdzie z Borussii Dortmund. Padła konkretna data, to naprawdę niedługoCzytaj dalej

Bartosz Kurek: narzeczona udziela się w mediach społecznościowych

ZOBACZ ZDJĘCIA NARZECZONEJ BARTOSZA KURKA, ANNY GREJMAN:

Bartosz Kurek: dziewczyna

Bartosz Kurek: dziewczyna

Bartosz Kurek: dziewczyna

(źródło: Instagram - Anna Grejman)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rzecznik rządu powiedział wprost o wakacjach 2020. Polacy muszą uważać na jedną rzecz
  2. Wzruszający pogrzeb znanego aktora. Nie było mszy, ani księdza
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Nie wyjedziesz już do pracy do Wielkiej Brytanii? Przegłosowano kontrowersyjne prawo, trzeba będzie spełniać szereg wytycznych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News