Córka
Pixabay
Autor - 28 Lipca 2020

Wielka tragedia młodego gwiazdora. Jego 22-miesięczna córeczka nie żyje, przegrała z rakiem

Córka gwiazdy światowego sportu odeszła w w tragicznych okolicznościach. Jedynie 22 miesięczna dziewczynka zachorowała na raka i lekarzom, mimo prób, nie udało się jej uratować. Trudno pojąć, że nowotwór może zaatakować organizm tak młodego człowieka.

Córka gwiazdy golfa, Camilo Villegasa, odeszła mając niespełna 2 lata. Dla całej rodziny zawodnika to ogromna tragedia, która wstrząsnęła również środowiskiem golfowym. Jeszcze niedawno sam zawodnik opowiadał o walce córki z chorobą i o tym, jak sam stara się odganiać od siebie złe myśli.

Córka Camilo Villegasa zmarła na raka

Mała Mia Villegas, jak mówi sam golfista, zawsze chodziła z nim na siłownię, gdzie bawiła się w towarzystwie taty. Pewnego dnia zauważył on, że mała jest mniej aktywna, a w nocy płacze częściej niż zwykle. W zeszłym miesiącu Villegas zdradził, że w marcu tego roku Mia przeszła badanie, które wykryło u niej guzy w mózgu i kręgosłupie.

Mimo operacji usunięcia guzów, okazało się, że choroba postępuje i będzie potrzebne dalsze leczenie. Niestety, małe dziecko nie było gotowe na chemioterapię, jaką chcieli zastosować lekarze. Sam golfista wierzył w to, że uda się wyleczyć córkę, patrząc, jak walczy ona ze swoją chorobą. Żona Villegasa, Maria, namawiała go z kolei, by wrócił brał udział w kolejnych zawodach, aby nie myśleć o trudnej sytuacji.

Kondolencje dla państwa Villegas płyną z całego świata

Niestety mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować 22-miesięcznej Mii. Córka Camilo Villegasa zmarła zeszłej niedzieli w szpitalu w Miami. Dla czterokrotnego zwycięzcy PGA Tour i jego żony to ogromna tragedia, a słowa wsparcia płyną od całego golfowego środowiska. Komisarz PGA Tour, Jay Monahan, napisał: "Całe PGA Tour jest pogrążone w ogromnym smutku, odszedł członek naszej rodziny. Nasze myśli oraz modlitwy są teraz z rodziną Villegas".

Żródło: au.sports.yahoo.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News