Kibice
Pixabay
Autor Bartosz Goluch - 26 Lipca 2020

Polscy kibice pobili na murawie zawodników własnego zespołu. Jest reakcja klubu

Kibice Widzewa Łódź rozpętali po sobotnim meczu ze Zniczem Pruszków prawdziwe piekło na murawie stadionu przy al. Piłsudskiego. Chuligani wtargnęli na boisko i dotkliwie pobili kilku zawodników. Do ekscesów ustosunkowali się przedstawiciele łódzkiego klubu.

Burda na boisku wybuchła po porażce Widzewa z walczącym o utrzymanie w II lidze Zniczem. Mimo przegranej, łodzianie zachowali drugie miejsce, które zapewniło im awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Wszystko dzięki remisowi rywalizującego z Widzewem o awans GKS-u Katowice w meczu z Resovią Rzeszów. Kibole Widzewa przyćmili jednak sportową rywalizację i w wątpliwym stylu skradli show piłkarzom.

Gwiazda polskiego sportu wstąpiła do kościoła Świadków Jehowy. Szczere słowa o zmianie religiiGwiazda polskiego sportu wstąpiła do kościoła Świadków Jehowy. Szczere słowa o zmianie religiiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Musieli pilnie przerwać pogrzeb, z trumny dochodziły przeraźliwe dźwięki. Kiedy ją otworzyli, zamarli
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków

Kibice Widzewa atakują piłkarzy. Klub reaguje

Radość z awansu została zmącona przez chuliganów, którzy wtargnęli na boisko i zaczęli atakować piłkarzy. W twarz uderzeni zostali Adam Radwański i Robert Prochownik. Widzew wydał oświadczenie, w którym potępił zachowanie kibiców. "Klub awansował do wyższej klasy rozgrywkowej, ale styl sportowy, w jakim tego dokonał, na pewno pozostawiał wiele do życzenia i był daleki od oczekiwań. W związku z tym zrozumiałe są negatywne odczucia kibiców i ich niezadowolenie. Wszyscy wierzyliśmy, że w sobotni wieczór, niezależnie od poprzednich niepowodzeń, będziemy mogli cieszyć się z awansu" - czytamy w komunikacie klubu.

Władze Widzewa zapowiadają stanowczą reakcję na sobotnie wydarzenia. "Widzew nie pozostawi tych czynów bez reakcji i dążyć będzie do ukarania sprawców. Wyciągnięte zostaną wobec winnych konsekwencje, włącznie z rozwiązaniami prawnymi, takimi jak zakazy stadionowe" - piszą.

Adam Małysz został upokorzony przez swojego fana. Mistrz wyznał całą prawdę, wyjątkowo smutneAdam Małysz został upokorzony przez swojego fana. Mistrz wyznał całą prawdę, wyjątkowo smutneCzytaj dalej

Policja szuka sprawców

Komenda Miejska Policji w Łodzi poinformowała, że w związku z incydentem zatrzymano siedem osób. Pięć z nich usłyszało zarzut dotyczący wtargnięcia na stadion, z kolei jednamiała dopuścić się naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji. Dwie pozostałe osoby, które zostały zatrzymane, usłyszały zarzuty dotyczące znieważenia funkcjonariuszy.

Wciąż trwa proces przygotowywania dokumentacji całego zdarzenia, na podstawie której prokuratura sporządzi akty oskarżenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
  2. Prezes ZUS jasno o wieku emerytalnym: Polacy powinni pracować dłużej, do wykonania ogrom pracy
  3. Niesamowite nagranie. Osa zamienia karalucha w zombie
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News