Dariusz Szpakowski
Youtube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Czerwca 2020

Dariusz Szpakowski wskazał faworyta do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Wielka szansa dla polskiej gwiazdy

Dariusz Szpakowski podzielił się swoimi przemyśleniami na temat możliwych rozstrzygnięć w europejskich pucharach, gdy te już wznowią rozgrywanie spotkań po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Zdaniem cenionego dziennikarza faworytem do końcowego triumfu jest ekipa, w której kluczową rolę odgrywa reprezentant Polski. 

Dariusz Szpakowski jest zdania, że UEFA może zmienić formę rozgrywania spotkań Ligi Mistrzów z uwagi na wciąż panujące zagrożenie epidemiczne. Dziennikarz telewizji polskiej jest zdania, że gdy rozgrywki wreszcie wystartują, duże szanse na zwycięstwo w obecnej edycji ma Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzówAnna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niespodziewana sytuacja w słynnej lidze. Klub poprowadzi piękna 21-latka, taką prezes chciałby mieć każdy (FOTO)
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie


Dariusz Szpakowski wypowiedział się na temat rozstrzygnięć w Lidze Mistrzów

Najbardziej doświadczony z polskich komentatorów był rozmówcą Łukasza Zarzecznego. Tematem rozmowy, która ukazała się w serwisie internetowym TVP Sport, była sytuacja w europejskim futbolu i możliwe rozstrzygnięcia w Lidze Mistrzów. Dariusz Szpakowski stwierdził, że UEFA może podjąc decyzję o rozegraniu pozostałych spotkań tej edycji w jednym miejscu a dokładnie w Lizbonie.

- UEFA ma nad czym myśleć, ale musi podjąć jakąś decyzję. Prawdopodobnie mecze nie będą rozgrywane w Stambule i zostaną przeniesione do Portugalii. To będzie bardzo dziwna Liga Mistrzów - stwierdził dziennikarz.

Adam Małysz został zaatakowany przez byłego trenera. Posądził go o kłamstwo i chciwość. Padły mocne słowaAdam Małysz został zaatakowany przez byłego trenera. Posądził go o kłamstwo i chciwość. Padły mocne słowaCzytaj dalej


Bayern Monachium faworytem do triumfu zdaniem Szpakowskiego

A kto jest zdaniem Dariusza Szpakowskiego faworytem do końcowego triumfu? Duże szanse daje on drużynie Roberta Lewandowskiego, Bayernowi Monachium. Jednocześnie zaznacza, że Niemcom na przeszkodzie może stanąć zbyt wczesny powrót do gry. Bundesliga już rozgrywa mecze i zakończy się w lipcu, podczas gdy powrót Champions League jest planowany na sierpień.

- Bundesliga skończy rozgrywki i jeśli Bayern dojdzie do finału Pucharu Niemiec, to będzie miał trzy tygodnie na to, aby przygotować się do Ligi Mistrzów, nie grając. Pospieszenie się z perspektywy czasu nie było dobre. Zespoły z Serie A, Premier League oraz La Liga będą w grze. Dla nich nie będzie problemem przygotowanie się do rozgrywek. Patrząc na formę Bayernu, myślę, że mają duże szanse na końcowy sukces. Jaka będzie ich dyspozycja w tym tygodniu, gdy będą walczyć w Lidze Mistrzów? To spory znak zapytania - podkreśla doświadczony komentator TVP.

Źródło: TVP Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za tydzień wszystko wyjdzie na jaw. Północ Polski już czeka
  2. Autobus rozerwał się podczas jazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala
  3. Kamil Stoch wściekły na polskich kibiców. To niewiarygodne, co mu zrobili
  4. Nie żyje legenda polskiego sportu. Medalista olimpijski był kochany przez kibiców
  5. Polska zorganizuje mistrzostwa świata? Śmiała deklaracja związku
  6. Coraz więcej Polaków dostaje dziwnego SMS-a. Lepiej na niego uważaj, jest od oszustów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News