Mariusz Pudzianowski
instagram.com/mariuszpudzianowski
Autor Mateusz Wysokiński - 1 Czerwca 2020

Mariusz Pudzianowski zrobił fanom prezent na dzień dziecka. Pokazał zdjęcie, gdy był chłopcem. Nie poznacie go (FOTO)

Mariusz Pudzianowski postanowił dzisiaj świętować Dzień Dziecka. Legendarny polski sportowiec zrobił to w sposób, którego jego fani się nie mogli się spodziewać. Siłacz pokazał zdjęcie z czasów, gdy był jeszcze chłopcem. Trzeba przyznać, że jego przemiana była wielka, a jego miłośnicy mają wielki problem, aby w przeuroczym wizerunku chłopca dopatrzyć się jednego z najsilniejszych ludzi w Polsce.

Mariusz Pudzianowski jest postacią, która bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Legendarny zawodnik MMA bardzo często publikuje swoje zdjęcia, jak tez prace fanów, którzy okazują mu w ten sposób szacunek i sympatię. Tym razem były mistrz świata strongmenów postanowił pokazać na swoim Instagramie zdjęcie z czasów, gdy był jeszcze chłopcem. Trzeba przyznać, że popularny "Pudzian" zmienił się nie do poznania.

Mariusz Pudzianowski zaskoczył swoich fanów. Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka

Chociaż ciężko w to uwierzyć, to Mariusz Pudzianowski nie zawsze był siłaczem, który był w stanie ciągać za sobą ciężarówki. Mimo że "Pudzian" od najmłodszych lat wyrażał zainteresowanie kulturystyka i sportami, w których trzeba używać siły, to pokazał, że były czasy, kiedy o wiele bardziej interesował się zabawą. Kulturysta udostępnił na swoim Instagramie nieznane zdjęcie z dzieciństwa, które pokazuje go w zupełnie innej formie.

Czarujące zdjęcie, na którym Pudzianowski pozuje u boku świętego Mikołaja stało się prawdziwym hitem. Sam 43-latek opatrzył je bardzo zabawnym komentarzem. "Dziś Dzień Dziecka. Ja chcę prezent".

Fani oczarowani zdjęciem Pudzianowskiego. Nie są w stanie uwierzyć, jak się zmienił

Zważając na to, jak dzisiaj wygląda Pudzianowski, to aż ciężko uwierzyć, że przed wieloma laty miał bardzo niewinną urodę i nic nie wskazywało na to, że stanie się jednym z najsilniejszych ludzi na świecie. Wśród komentarzy fanów nie brakuje osób zdziwionych przemianą Mariusza Pudzianowskiego.

- Kiedyś byłeś grzecznym chłopcem - napisała jedna z fanek sportowca.

Mariusz Pudzianowski

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News