Fame MMA test Wojciech Gola
Instagram - Wojciech Gola
Autor Piotr Bernaciak - 28 Marca 2020

Z ostatniej chwili. Właściciel Fame MMA przeszedł test na obecność wirusa. Znamy wyniki

Fame MMA 6 odbywa się już dziś. Przed samym wydarzeniem doszło jednak do niemałego zamieszania. Właściciel organizacji poddał się testom na obecność koronawirusa. Poznaliśmy już ich wyniki.

Wojciech Gola zdecydował się poddać testom na obecność wirusa SARS-CoV-2 w swoim organiźmie. Jak się dowiadujemy, na tego typu ruch zdecydowali się wszyscy uczestnicy dzisiejszej imprezy Fame MMA 6, która odbywa się w Katowicach. Przed wielkim wydarzeniem z udziałem największych gwiazd polskiego internetu doszło do niemałego zamieszania.

Jak się okazuje, organizatorzy zostali otoczeni przez policję, która nie chciała ich wypuścić z hotelu. Tego typu decyzja wywołała ogromne zamieszanie i nie było wiadomo, czy ostatecznie Fame MMA dojdzie dziś do skutku. O wszystkim na bieżąco na swoim Instagramie informuje organizator całej imprezy, która odbędzie się dziś wyjątkowo bez udziału kibiców.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy


Wielki sukces polskiego siatkarza. Został mistrzem kraju w niecodziennych okolicznościachWielki sukces polskiego siatkarza. Został mistrzem kraju w niecodziennych okolicznościachCzytaj dalej

Fame MMA. Wojciech Gola poddał się testom na koronawirusa

Wojciech Gola postanowił poddać się testom na obecności wirusa Covid-19 w swoim organiźmie. Tego typu test miał zostać przeprowadzony u wszystkich uczestników wydarzenia, które ma rozpocząć się już dzisiaj o 20.00. Cała impreza długo stała pod znakiem zapytania w obliczu ogromnego zagrożenia, jakie jest spowodowane pandemią na całym świecie.

Wydawało się, żę Fame MMA nie dojdzie do skutku wobec negatywnych opinii władz samorządowych, jednak ostatecznie wiemy już, że prawdopodobnie przyjdzie nam dziś obejrzeć pojedynki polskich celebrytów. Galę oglądać będzie można na oficjalnej stronie federacji Fame MMA.

Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacjePiłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacjeCzytaj dalej

Fame MMA. Organizator przeszedł testy

Wojciech Gola poinformował, że jego test przyniósł wynik negatywny. Nie pojawiły się wieści o wynikach innych celebrytów ani osób pracujących przy organizacji wydarzenia, jednak możemy być pewni, że jeżeli okażą się one pozytywne, to do kilku walk może wcale nie dojść.

Gola test

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Marcin Najman pokazuje, jak ćwiczy przed Fame MMA. Skrytykował też decyzję polskich władz
  4. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
  5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News