FC Barcelona gwiazdy trener
AFP/East News
Autor Piotr Bernaciak - 17 Kwietnia 2020

Xavi i Iniesta wrócą do Barcelony? Zadziwiające doniesienia hiszpańskich mediów

FC Barcelona już niebawem może zatrudnić ponownie dwie swoje gwiazdy. Dowiadujemy się, że pojawia się bardzo zaskakująca okazja, z której obaj panowie zapewne chcieliby skorzystać. Może to być dla nich ogromna szansa na dalszą karierę.

FC Barcelona już w najbliższym czasie będzie musiała dokonać ważnych zmian w pionie sportowym. Wszystko przez katastrofalną sytuację finansową klubu, która zapewne zmusi włodarzy do tego, by pozbyli się kilku kluczowych piłkarzy. Nie da się ukryć, że drużyna będzie najprawdopodobniej znacznie osłabiona. Kibice i sztab szkoleniowy będą musieli odnaleźć się w nowych realiach.

Dowiadujemy się, że w związku z planowanymi zmianami klub może opuścić jedna z kluczowych dla funkcjonowania drużyny osób. Z pewnością byłby to niemały wstrząs, choć okazuje się, że włodarze zespołu przygotowali już specjalne rozstrzygnięcie w tej niewątpliwie specjalnej sytuacji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)
  2. Biedronka rusza naprzeciw obecnym wymaganiom. W każdym sklepie popularnej sieci kupimy maseczki ochronne
Bieganie. Czy można już biegać? Mamy jasną odpowiedź dla wszystkich dbających o sylwetkęBieganie. Czy można już biegać? Mamy jasną odpowiedź dla wszystkich dbających o sylwetkęCzytaj dalej

FC Barcelona ma specjalny plan

Dowiadujemy się, że FC Barcelona po zakończeniu przerwy w rozgrywkach może rozstać się z trenerem. Quique Setien miałby odejść z Barcelony, a w obecnej sytuacji klub byłby zmuszony rozejrzeć się za jego następcą. Okazuje się, że w ten sposób pojawia się opcja zatrudnienia dwóch klubowych legend za jednym za jednym zamachem, co miałoby być świetnym ruchem marketingowym.

Barcelonę oficjalnie poprowadziłby Xavi, a jego asystentem na ławce trenerskiej mógłby być Andres Iniesta. Duet byłych wybitnych pomocników cieszy się wielkim szacunkiem ze strony kibiców, jednak mimo wszystko obaj panowie nie mają zbyt bogatego doświadczenia na ławce trenerskiej. Obaj radzili sobie świetnie na murawie, jednak nie ma żadnej pewności, że tak samo byłoby na ławce.

Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieciKibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieciCzytaj dalej

FC Barcelona chce zatrudnić klubowe legendy

Póki co jednak musielibyśmy usłyszeć oficjalną decyzję o zakończeniu kariery przez Andresa Iniestę. Póki co hiszpański pomocnik nie zadeklarował się jeszcze w sprawie swojej przyszłości i tego, czy chciałby być szkoleniowcem. Xavi podkreślał za to, że interesuje go praca w Barcelonie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w Polsce. Premier zdradził cały plan, wiadomo co z hotelami i wakacjami
  2. Jak długo będziemy nosić maseczki? Minister Zdrowia na konferencji rozwiał wszystkie wątpliwości
  3. Kiedy wrócą rozgrywki piłki nożnej i Ekstraklasy? Ogłoszono oficjalny komunikat, wszystko jasne
  4. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"
  5. Kibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istnieć
  6. Morawiecki zabrał głos w kwestii zamkniętych granic. Musimy uzbroić się w cierpliwość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News