FC Barcelona transfery
Instagram - FC Barcelona
Autor Piotr Bernaciak - 27 Grudnia 2019

FC Barcelona ma ambitne plany na okno transferowe. Oto trzej piłkarze, których chce sprowadzić

FC Barcelona musi wzmocnić się, jeżeli chce walczyć do końca o mistrzostwo Hiszpanii. Pojawiły się już prawdopodobne cele transferowe na nadchodzące okno. Z pewnością kibice chcieliby, aby plotki doszły do skutku.

FC Barcelona z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że Real Madryt zamierza rywalizować z nią do końca sezonu o mistrzowski tytuł i o triumfy na wszystkich możliwych frontach. Trudno przewidywać w tym momencie jak zakończy się tak walka, jednak możemy być przekonani, że oba zespoły będą ze sobą walczyć aż do samego końca, do czego potrzebne będą jednak transfery.

Dziennikarze przekonują nawet, że FC Barcelona zidentyfikowała już trzy cele transferowe na najbliższe okno, które postara się sprowadzić już teraz. Co ciekawe, budżet ma wynosić jedynie 75 milionów euro, a za takie pieniądze sprowadzenie choćby jednego z wymienionych będzie wyjątkowo mało prawdopodobne. Media podały jednak swoją listę transferową.

FC Barcelona chce dokonać trzech wzmocnień

Pierwszym z zawodników, którzy mają dołączyć do Barcelony, jest Stefano Sensi z Interu Mediolan. Hiszpanie dostrzegli jego niesamowity talent, który objawił się w tym sezonie, i są gotowi przeznaczyć na jego przenosiny naprawdę wiele. Kolejnym z piłkarzy mogących dołączyć do Barcelony jest Lautaro Martinez, klubowy kolega Sensiego. W ostatnim czasie dołączył on do grona topowych napastników w Europie.

Ostatnim z zawodników podanych przez kataloński "Sport' jest Donyel Mallen, piłkarz PSV Eindhoven, który pomimo młodego wieku stał się prawdziwą gwiazdą Eredivisie. Już niebawem na pewno czeka go transfer do jednego z najlepszych klubów świata. Sprowadzić go chciałaby właśnie FC Barcelona, oferując mu duże pieniądze. Taki transfer byłby prawdziwym hitem okna.

FC Barcelona ma ograniczony budżet

Na konkrety w tej sprawie przyjdzie nam zaczekać dopiero do stycznia, jednak niewątpliwie FC Barcelona chciałby sprowadzić przynajmniej jednego z wymienionych zawodników. Trudno jednak oszacować, który z nich ma największe szanse na przenosiny.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News