Grzegorz Krychowiak dom Celia Jaunat
instagram.com/grzegorz.krychowiak
Autor Piotr Bernaciak - 17 Stycznia 2021

Grzegorz Krychowiak ma dom jak z bajki. Wygląda jak prawdziwy pałac, kosztował miliony (FOTO)

Grzegorz Krychowiak od dłuższego czasu reprezentuje barwy Lokomotiwu Moskwa, który osiąga niemałe sukcesy na arenie krajowej. Dzięki temu stać go na przepiękną posiadłość jak z bajki, która robi wrażenie na tysiącach kibiców.

Grzegorz Krychowiak należy do najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Piłkarz Lokomotiwu Moskwa od wielu lat ma pewne miejsce w składzie drużyny narodowej i gra na naprawdę wysokim poziomie, dzięki czemu polscy kibice mogą cieszyć się z poprawy jakości gry w środku pola.

Dzięki grze w Lokomotiwie polski piłkarz z pewnością może liczyć na ogromne pieniądze, dzięki którym stać go na przepiękną posiadłość. Piłkarz moskiewskiego klubu mieszka w niej wraz ze swoją ukochaną, francuską modelką Celią Jaunat.

Zdjęcia domu Grzegorza Krychowiaka trafiły do sieci dzięki temu, że zarówno on, jak i jego partnerka chętnie dzielą się nimi z innymi. Trzeba przyznać, że robią one ogromne wrażenie.

Grzegorz Krychowiak ma posiadłość jak z bajki

Już od dłuższego czasu Grzegorz Krychowiak jest jednym z najbardziej znanych polskich piłkarzy. Do kadry wprowadzał go Waldemar Fornalik, jednak to współpraca z Adamem Nawałką pozwoliła mu uwierzyć we własne umiejętności i grać na miarę możliwości.

Choć nie udało mu się zagościć w składzie Paris Saint-Germain, to trzeba docenić jego umiejętności i to, że przez dłuższy czas był opoką Sevilli, a dziś jest ważnym zawodnikiem moskiewskiego Lokomotiwu.

Klub naszych wschodnich sąsiadów z pewnością nie płaci mu mało za grę w jego barwach. Nic dziwnego, że Grzegorza Krychowiaka stać na tak piękną posiadłość, która robi wrażenie na każdym kibicu odwiedzającym jego profil.

Fotografie przedstawiające dom Krychowiaków znaleźć można na Instagramie Grzegorza oraz jego życiowej partnerki, Celii Jaunat. Spotykały się one z bardzo pozytywnym przyjęciem przez fanów.

Grzegorz Krychowiak pokazał kibicom swój piękny dom

Obecnie Grzegorz Krychowiak wciąż występuje w Lokomotiwie Moskwa, który walczy o najwyższe cele w lidze rosyjskiej. Klub Polaka słabo zaczął sezon, ale z pewnością do końca będzie liczył się w grze o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów.

ZOBACZ ZDJĘCIA POSIADŁOŚCI GRZEGORZA KRYCHOWIAKA:

Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak

Gamingowe Newsy - rok 2021 rozpoczęty z przytupem!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News