Mariusz Pudzianowski
commons.wikimedia.org/Artur Andrzej/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en/zmiana rozmiaru
Autor Aleksy Kiełbasa - 28 Września 2020

Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Znamy dokładne kwoty

Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Jak przystało na wielkiego wojownika i przedsiębiorcę, czyli dużo. Pudzian za swoje walki w KSW potrafił otrzymywać nawet po 0,5 miliona. Dodatkowo pięciokrotny mistrz świata strongmanów prowadzi własną firmę transportową. Zatem nic dziwnego, że jego roczne zarobki osiągają siedmiocyfrowe wyniki.

Mariusz Pudzianowski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata sportu w Polsce. W 1999 roku rozpoczął swoją karierę strongmana i stał się prawdziwą legendą tej dyscypliny. Dominator został aż 5 razy mistrzem świata (do tej pory ten rekord pozostaje niepobity), a oprócz tego wywalczył również 2 srebrne medale. Swoją przygodę ze strongmanami zakończył w 2010. Jednak już rok wcześniej stoczył swoją pierwszą walkę w MMA, a jego rywalem był Marcin Najman. Pudzian odniósł łatwe zwycięstwo i od tamtego czasu odniósł jeszcze 12 zwycięstw, doznał 7 porażek, a jedno starcie zostało uznane za nieodbyte. Oprócz tego Pudzianowski jest zaangażowany w wiele innych przedsięwzięć, które przynoszą mu zysk.

Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Na ringach zgarnia fortunę

Według informacji, do których udało się dotrzeć „Super Expressowi”, Mariusz Pudzianowski za swoje pierwsze walki otrzymywał po 200 tysięcy złotych. Jednak wraz z kolejnymi sukcesami jego wynagrodzenie wciąż rosło. W związku z tym, za pojedynki z Marcinem Różalskim i Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem, Pudzian dostał już w sumie blisko milion złotych. Gazeta ustaliła, że Dominator w 2019 roku zarobił 2 miliony brutto. Co oznacza, że jego zyski m.in. z prowadzenia firmy transportowej powinny być również bardzo wysokie.

Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Zyski wciąż rosną

Znane się również liczby dotyczące zarobków rocznych Mariusza Pudzianowskiego z kolejnych lat oraz szacunkowa wartość jego majątku. Otóż „Super Express” ustalił, że Pudzian w roku 2009 zarobił 950 tysięcy złotych. W latach 2010-11 jego zarobki wzrosły do poziomu 1,25 mln złotych, a rok później minimalnie spadły do 1,2 mln złotych. W latach 2013-15 wyniosły 1,3 mln złotych, by w 2016 roku osiągnęły poziom 2 mln złotych. Z kolei kilka lat temu portal Thericherst.com oszacował majątek Pudzianowskiego na 8 milionów dolarów. Neleży się zatem spodziewać, że może on mieć teraz nieco większy.

Źródło: Super Express

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News