Przeprosiny Marcin Gortat
Ile zarabia Gareth Bale
Biznesinfo
Autor Piotr Bernaciak - 24 Września 2019

Ile zarabia Gareth Bale? Walijczyk może czuć się doceniony przez szefów

Ile zarabia Gareth Bale? Walijczyk z pewnością należy do najlepszych zawodników na świecie. Taki zawodnik nie może narzekać na niskie wynagrodzenie za swoją pracę. Przedstawiamy informacje o zarobkach zawodnika Realu Madryt.

Ile zarabia Gareth Bale? Zawodnik występujący niegdyś w Tottenhamie tego lata miał opuścić Madryt, jednak po głośnych negocjacjach ostatecznie nie zdecydował się na transfer poza Hiszpanię. Wiele osób spodziewało się, że gwiazdor w końcu odejdzie z klubu, który miał traktować go bez szacunku, ale rzeczywistość okazała się być zupełnie inna. Teraz Bale znów błyszczy w barwach Realu.

Gdy kilka lat temu Gareth Bale podpisywał kontrakt z Realem Madryt wiele osób zastanawiało się, ile ostatecznie zarabiać będzie były zawodnik Tottenhamu. Teraz wiemy, że z pewnością nie są to małe pieniądze. Dziennikarze dotarli do informacji zapisanych w kontrakcie Walijczyka z Realem Madryt, dzięki czemu wiemy, ile zarabia Gareth Bale. Z pewnością nie są to niskie kwoty.

Ile zarabia Gareth Bale? Mowa o ogromnych kwotach

Gareth Bale przedłużył swoją umowę z Realem Madryt w 2016 roku. Dzięki temu nowy kontrakt potrwa do 2022 roku. Poprzez przedłużenie jego ważności zawodnik z pewnością mógł wynegocjować sobie również sporą podwyżkę, która bardzo interesowała kibiców z całego świata. Wielu z nich zastanawiało się, czy w tamtym momencie Bale wyprzedził Cristiano Ronaldo pod względem wysokości zarobków.

Reprezentant Walii w momencie podpisywania kontraktu z Realem Madryt w 2016 roku wynegocjował sobie aż 15 milionów euro za każdy rok gry w barwach Los Blancos. Co ciekawe, w tym samym momencie Cristiano Ronaldo mógł liczyć na zarobki o 5 milionów euro mniejsze. Oznacza to, że Walijczyk był wówczas najprawdopodobniej najlepiej zarabiającym piłkarzem świata.

Ile zarabia Gareth Bale? Ma w kontrakcie premie

Możemy być pewni, że Gareth Bale ma w kontrakcie zapisane równiez rozmaite premie, które są związane z jego postawą w barwach Realu. Co prawda nie jest on typowym napastnikiem, jednak możemy być przekonani, że ma w swojej umowie wynegocjowaną premię dla najlepszego strzelca ligi hiszpańskiej lub Champions League. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne.

Z pewnością bardziej interesują go więc premie zespołowe. Piłkarz Realu otrzyma dodatkowe miliony za doprowadzenie Realu do triumfu w różnych rozgrywkach. Gdyby Królewscy sięgnęli po jakiekolwiek trofeum, to Bale także odniósłby korzyść finansową z tego tytułu. Ostatnio jednak klub ma spore problemy z walką o najwyższe cele na wszystkich frontach.

Ile zarabia Gareth Bale? Ma również kontrakty reklamowe

Bale jest także twarzą wielu firm, między innymi znanej polakom Cinkciarz.pl, dzięki czemu także może liczyć na ogromne stawki. Możemy spodziewać się, że zawodnik Realu Madryt ma łącznie możliwość osiągnięcia rocznych zarobków wynoszących znacznie więcej niż 15 milionów euro, choć zapewnie mniejszych od 20 milionów euro.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News