Cristiano Ronaldo Atleti
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 22 Września 2019

Cristiano Ronaldo o głosach hejterów po ostatnim meczu: "Ludzie są głupi"

Cristiano Ronaldo postanowił odnieść się do głosów kibiców po ostatnim meczu z Atletico. Portugalczyk zdecydował się na bardzo odważne słowa, nazywając sympatyków dość obraźliwie. Jego słowa spotkały się z głośną krytyką.

Cristiano Ronaldo kilka dni temu wraz z Juventusem mierzył się z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów. Mistrzowie Włoch ostatecznie nie osiągnęli rezultatu, który by ich satysfakcjonował, chociaż w pewnym momencie prowadzili dwiema bramkami. Po spotkaniu uwaga skupiona była nie tylko na gospodarzach, którzy odrobili straty w ostatnich sekundach spotkania, ale również na Portugalczyku.

Wszystko przez dość specyficzny gest, który wykonał reprezentant Portugalii. Wspomniana sytuacja miała miejsce w końcowych minutach. Cristiano Ronaldo popisał się kapitalnym rajdem, który nie skończył się jednak golem. Kibice Atletico głośno zareagowali na wpadkę byłego piłkarza znienawidzonego Realu, śmiejąc się z jego niepowodzenia. Ronaldo zareagował dośc nietypowym zachowaniem.

Cristiano Ronaldo tłumaczy się ze swojego zachowania

Ronaldo wykonał dziwny gest dłonią, który nie został zrozumiany przez nikogo, kto oglądał spotkanie. Z tego powodu po meczu Portugalczyk został zapytany, co miał na myśli, gdy zwrócił się w ten sposób do kibiców Atletico. Zawodnik Juventusu nie ukrywał, że był bardzo zirytowany przebiegiem całej akcji, ale przede wszystkim reakcją trybun, która wyprowadziła go z równowagi.

- Ludzie lubią za dużo gadać. Tyle. Ludzie są głupi i gadają za dużo. "Ucz się, ucz" - powiedział Cristiano Ronaldo, tłumacząc, że jego przekaz miał udowodnić kibicom Atletico, że nie mają oni możliwości oglądania tak dobrych akcji ze strony ich ulubieńców.

Cristiano Ronaldo krytykuje kibiców

Portugalczyk z pewnością użył bardzo odważnych słów, a niektórzy zarzucają mu nawet, ża zachował się z wyjątkowym brakiem szacunku w stosunku do sympatyków, którzy pojawili się tego dnia na stadionie. Z pewnością zawodnik Juventusu nie przysporzył sobie tą wypowiedzią wielu sympatyków. Trudno jest zrozumieć jego poirytowanie, bo mogłoby się wydawać, że przez tyle lat gry nauczył się już odporności na takie akcje.

Niektórzy twierdzą, że w związku z takimi słowami Ronaldo powinien zostać ukarany przez UEFA, jednak najprawdopodobniej do tego nie dojdzie.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News