Łukasz Piszczek
Instagram/Łukasz Piszczek
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 23 Grudnia 2019

Ile zarabia Łukasz Piszczek? Dostaje wysoką pensję i wysokie kontrakty reklamowe

Ile zarabia Łukasz Piszczek? Były reprezentant Polski oraz zawodnik Borussii Dortmund może liczyć na wysoką pensję, a także godziwe kontrakty reklamowe.

Ile zarabia Łukasz Piszczek? Wielu piłkarzy chciałoby być na jego miejscu. Piszczek jest jednym z najlepiej zarabiających polskich piłkarzy, lecz zawdzięcza to w głównej mierze bardzo ciężkiej pracy. Ile dokładnia zarabia Łukasz Piszczek?

Ile zarabia Łukasz Piszczek? Zasłużył na dobrą pensję

Ile zarabia Łukasz Piszczek? Piłkarz swoją karierę rozpoczął w klubie LKS Goczałkowice-Zdrój. Jako junior grał z nim prawie dziesięć lat. Następnie przeszedł do Gwarka Zabrze, skąd wypatrzyli go skauci Herthy Berlin. W międzyczasie był wypożyczony do Zagłębia Lubin. Te wszystkie kluby - oprócz drużyny z Goczałkowic - były jednak jedynie przystankiem w jego karierze. Najważniejszy czas przeżywa jeszcze w Borussii Dortmund.

Ile zarabia Łukasz Piszczek? Z pewnością ten utalentowany piłkarz zasłużył na to, by być godnie wynagradzanym. Mówimy w końcu o zawodniku, który w 2019 roku został wybrany do jedenastki stulecia Polskiego Związku Piłki Nożnej, dzięki czemu jego kariera w reprezentacji Polski została naprawdę doceniona. Z orzełkiem na piersi wystąpił 66 razy.

Ile zarabia Łukasz Piszczek? Chodzi o spore kwoty

Ile zarabia Łukasz Piszczek? Były reprezentant Polski otrzymuje w Borussii Dortmund 4 miliony euro brutto rocznie. Do tego dochodzą mu przychody z reklam, co sumując, oznacza bardzo pokaźną kwotę. Piszczek jest jednym z najlepiej zarabiających polskich piłkarzy.

W przyszłości Piszczek będzie chciał zostać trenerem. Na początku pracy w tym zawodzie jego zarobki z pewnością nie będą wysokie, jednak z czasem z pewnością mogą być bardzo pokaźne. Niewykluczone, że w przyszłości będzie miał okazję pracować w Borussii Dortmund. Ale do tego jeszcze daleka droga.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News