Justyna Kowalczyk: mąż
instagram.com/kacpertekieli
Autor Piotr Bernaciak - 13 Listopada 2020

Kim jest mąż Justyny Kowalczyk? To znana postać w świecie sportu, spełnił swoje marzenia

Justyna Kowalczyk: mąż jednej z najlepszych polskich zawodniczek spełnił swoje marzenia w świecie sportu. Mimo to, nie wszyscy wiedzą, kim jest Kacper Tekieli. Mężczyzna to znany alpinista, który może pochwalić się sporymi sukcesami. Jego działania mogą inspirować wielu Polaków.

Justyna Kowalczyk: mąż legendarnej polskiej zawodniczki nie ukrywa swoich zainteresowań, a raczej chwali się swoimi wypadami w mediach społecznościowych. Mało kto wie, że jego pasja jest również jego sposobem na zarobek, warto jednak zwrócić uwagę, że nie ma to wiele wspólnego z jego wykształceniem.

Choć Kacper Tekieli nie jest celebrytą, jego dążenie do spełniania marzeń mogłoby spodobać się wielu osobom. Mężczyzna udowodnił, że zależy mu na realizacji swoich planów, czym z pewnością zaimponował słynnej polskiej zawodniczce.

Piłkarze i menadżer z reprezentacji Ukrainy zarażeni. Dopiero co zagrali z Polską, zatrważające doniesieniaPiłkarze i menadżer z reprezentacji Ukrainy zarażeni. Dopiero co zagrali z Polską, zatrważające doniesieniaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media przekazują tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy polski piłkarz, cieszył się wielką popularnością
  2. „Rodzice mają 6 córek , a każda z nich ma brata”. Potrafisz rozwiązać zagadkę? Przerosła 96% z nas
  3. Wielki sekret Roberta Lewandowskiego wyszedł na jaw po latach. Ojciec przed śmiercią powiedział mu jedną rzecz

Justyna Kowalczyk: mąż byłej reprezentantki Polski również zajmuje się sportem

Całkiem niedawno okazało się, że Justyna Kowalczyk w tajemnicy przed wszystkimi wzięła ślub ze swoim narzeczonym, Kacprem Tekieli. Choć sama uroczystość była planowana już wcześniej, to była polska biegaczka nie chwaliła się w mediach jej datą. Wiadomo też, że miał on odbyć się wcześniej, jednak plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Każdy kto śledzi profile Justyny Kowalczyk wie o tym, że będąc na sportowej emeryturze biegaczka nie stroni od aktywności fizycznej. Często Polka chwali się kolejnymi wyprawami w góry, na które wybierała się ze swoim narzeczony, a teraz już mężem. Okazuje się, że wspinaczka i alpinizm to sposób na życie Kacpra Tekieli.

Mężczyzna niewątpliwie poświęca wiele czasu swojej pasji, czym regularnie chwali się w mediach społecznościowych. Jego działalność z pewnością może inspirować wielu Polaków, którzy chcieliby realizować swoje marzenia.

Z ostatniej chwili: polscy skoczkowie wycofani z konkursu. Decyzja była natychmiastowaZ ostatniej chwili: polscy skoczkowie wycofani z konkursu. Decyzja była natychmiastowaCzytaj dalej

Niezwykłe wykształcenie męża Justyny Kowalczyk

Kacper Tekieli jest alpinistą i instruktorem wspinaczkowym. Specjalizuje się on w szybkim zdobywaniu gór, a na swoim koncie ma nawet rekordowo szybkie zdobycie wszystkich 14 najwyższych szczytów Tatr, na które wspiął się w czasie 37 godzin i 28 minut. Co ciekawe, z wykształcenia mąż Justyny Kowalczyk jest... magistrem filozofii.

Już od pewnego czasu Kowalczyk i Tekieli byli parą. Ślub mieli wziąć dużo wcześniej, jednak ich plany pokrzyżowała nadchodząca pandemia. Ostatecznie jednak niedawno stanęli na ślubnym kobiercu i zostali małżeństwem.

Życzymy młodej parze dużo szczęścia na wspólnej drodze życia!

Źródło: Onet Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niezwykle popularna aplikacja okazała się wielkim oszustwem. Ponad milion zarażonych urządzeń, Polska na liście
  2. Poruszające słowa właściciela spalonego mieszkania. Jego lokal został podpalony podczas Marszu Niepodległości
  3. Kamil Stoch usłyszał porażającą informację. Może być jeszcze gorzej, chodzi o nowy sezon
  4. Okropna wiadomość dla Roberta Lewandowskiego. Gwiazdor Bayernu Monachium kontuzjowany, Francuz odpocznie od piłki
  5. Zbigniew Boniek skompromitował się przed milionami Polaków. Pokazano go na żywo, myślał, że nikt go nie widzi
  6. Bliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - Wideo
  7. Kolejny apel do ministra rolnictwa. Tym razem pojawiła się prośba o 6-letnie odroczenie zakazu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News