Justyna Kowalczyk: mąż
instagram.com/kacpertekieli
Autor Piotr Bernaciak - 13 Listopada 2020

Kim jest mąż Justyny Kowalczyk? To znana postać w świecie sportu, spełnił swoje marzenia

Justyna Kowalczyk: mąż jednej z najlepszych polskich zawodniczek spełnił swoje marzenia w świecie sportu. Mimo to, nie wszyscy wiedzą, kim jest Kacper Tekieli. Mężczyzna to znany alpinista, który może pochwalić się sporymi sukcesami. Jego działania mogą inspirować wielu Polaków.

Justyna Kowalczyk: mąż legendarnej polskiej zawodniczki nie ukrywa swoich zainteresowań, a raczej chwali się swoimi wypadami w mediach społecznościowych. Mało kto wie, że jego pasja jest również jego sposobem na zarobek, warto jednak zwrócić uwagę, że nie ma to wiele wspólnego z jego wykształceniem.

Choć Kacper Tekieli nie jest celebrytą, jego dążenie do spełniania marzeń mogłoby spodobać się wielu osobom. Mężczyzna udowodnił, że zależy mu na realizacji swoich planów, czym z pewnością zaimponował słynnej polskiej zawodniczce.

Justyna Kowalczyk: mąż byłej reprezentantki Polski również zajmuje się sportem

Całkiem niedawno okazało się, że Justyna Kowalczyk w tajemnicy przed wszystkimi wzięła ślub ze swoim narzeczonym, Kacprem Tekieli. Choć sama uroczystość była planowana już wcześniej, to była polska biegaczka nie chwaliła się w mediach jej datą. Wiadomo też, że miał on odbyć się wcześniej, jednak plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Każdy kto śledzi profile Justyny Kowalczyk wie o tym, że będąc na sportowej emeryturze biegaczka nie stroni od aktywności fizycznej. Często Polka chwali się kolejnymi wyprawami w góry, na które wybierała się ze swoim narzeczony, a teraz już mężem. Okazuje się, że wspinaczka i alpinizm to sposób na życie Kacpra Tekieli.

Mężczyzna niewątpliwie poświęca wiele czasu swojej pasji, czym regularnie chwali się w mediach społecznościowych. Jego działalność z pewnością może inspirować wielu Polaków, którzy chcieliby realizować swoje marzenia.

Niezwykłe wykształcenie męża Justyny Kowalczyk

Kacper Tekieli jest alpinistą i instruktorem wspinaczkowym. Specjalizuje się on w szybkim zdobywaniu gór, a na swoim koncie ma nawet rekordowo szybkie zdobycie wszystkich 14 najwyższych szczytów Tatr, na które wspiął się w czasie 37 godzin i 28 minut. Co ciekawe, z wykształcenia mąż Justyny Kowalczyk jest... magistrem filozofii.

Już od pewnego czasu Kowalczyk i Tekieli byli parą. Ślub mieli wziąć dużo wcześniej, jednak ich plany pokrzyżowała nadchodząca pandemia. Ostatecznie jednak niedawno stanęli na ślubnym kobiercu i zostali małżeństwem.

Życzymy młodej parze dużo szczęścia na wspólnej drodze życia!

Źródło: Onet Sport

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News