kibice
youtube.com/RTS RED ARMY
Autor Mateusz Wysokiński - 5 Czerwca 2020

Kolejna bójka polskich kibiców. Tym razem zastraszyli duże, polskie miasto. Policja nie zdążyła przyjechać

Kibice po raz kolejny wdali się w bójkę. Tym razem, do zdarzenia doszło w Bełchatowie, a naprzeciw sobie stanęli kibice Widzewa Łódź i lokalnego GKS. Starcie jednak trwało tak krótko, że policja nie zdołała dojechać na miejsce bijatyki fanatyków.

Kibice Widzewa Łódź w trakcie ostatnich dni byli bardzo aktywni. W trakcie meczu ze Skrą Częstochowa w ramach rozgrywek II ligi zorganizowali pod stadionem doping, mimo zakazów władz w związku z kwarantanną koronawirusa. Teraz na jaw wyszło, że ledwie kilka dni wcześniej starli się oni w Bełchatowie z fanami lokalnego GKS-u.

Polska dostanie organizację piłkarskiej imprezy? Mamy oficjalny komunikat, wystarczy spełnić jeden warunekPolska dostanie organizację piłkarskiej imprezy? Mamy oficjalny komunikat, wystarczy spełnić jeden warunekCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niespodziewana sytuacja w słynnej lidze. Klub poprowadzi piękna 21-latka, taką prezes chciałby mieć każdy (FOTO)
  2. PR: Polska otworzy granicę w przyszłym tygodniu. Może być przełom

Kibice Widzewa Łódź starli się z fanami GKS. Wszystko rozegrało się w sobotę

Do spotkania między fanatykami miało dojść w sobotę 30 maja. Między sobą starli się miłośnicy Widzewa z Bełchatowa oraz Ci, którzy wolą barwy lokalnego GKS. Weług relacji jednego z kibiców, to miłośnicy Widzewa wygrali walkę, która trwała niespełna 3 minuty. Ze względu na tak krótki czas bijatyki, wzywana policja nie zdołała przerwać starcia.

- Co do minionego weekendu o który tak wielu zainteresowanych pytało… W sobotę w Bełchatowie w godzinach okołopołudniowych spotykamy się z ogórkami banda na bandę, po około 3 minutach nasze zwycięstwo. U ogórków kilka k.o, reszta dba o bezpieczny dystans związany z covid-19 i pali wrotki, w Bełchatowie tylko Widzew!
„Fanatyzmu nie ma końca”. - czytamy w komunikacie grupy Widzew Łódź Fan Club Bełchatów.

Piłkarze słynnego klubu ranni po napadzie na autokar. Potrzebna była pomoc medycznaPiłkarze słynnego klubu ranni po napadzie na autokar. Potrzebna była pomoc medycznaCzytaj dalej

Kibice Widzewa na cenzurowanym policji

Zaledwie kilka dni po starciu, kibice z Łodzi zgromadzili się pod stadionem swojej drużyny, aby nieść jej doping w trakcie meczu ze Skrą Częstochowa. Liczną grupę miłośników klubu rozgoniła policja, która przyjechała w asyście licznych radiowozów. Według wyznań kibiców zgromadzonych pod stadionem, miłośnicy łódzkiej drużyny zostali ukarani licznymi mandatami i upomnieniami.

- Cała grupa została otoczona kordonem, z kolei doping zaczął być zagłuszany komunikatami z radiowozów, przez co ostatecznie trwał tylko kilka minut. Kibice Widzewa nie mogli się też rozejść do domów, by w spokoju obejrzeć dalszą część spotkania, bo byli wypuszczani pojedynczo, a przy tym spisywani i w wielu przypadkach karani mandatami. Niestety, nadgorliwość mundurowych ponownie wzięła górę nad zdrowym rozsądkiem… do czego w sumie zdążyliśmy się już przyzwyczaić.- mówią kibice Widzewa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lepiej przygotuj się na spore kłopoty z dostępem do pieniędzy. Aż 6 największych banków ostrzega klientów
  2. TVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, będzie hit
  3. Rywale reprezentacji Polski w głębokim kryzysie. Skoczkowie będą musieli sami płacić za swoje starty?
  4. Trener reprezentacji Polski straci pracę? Nieoczekiwane doniesienia z zagranicznych mediów
  5. Dariusz Szpakowski wskazał faworyta do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Wielka szansa dla polskiej gwiazdy
  6. Przesyłkę do ciebie porzuci listonosz, ale problem będzie twój. A czasami grozi nawet sąd

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News